bugün

dünyadayken insanın aklına gelmeyecek durumdur. *
suçum neydi neden böyle oldu?
-ulan ne karısın be gözün çıksın emi fantaziye bak seytan kılığına da girmiş yafrummm benimm
telefon çalar yan odada aynı sebepten dolayı cehenneme doğru yola çıkmış ve vaziyeti anlamış kanka vardır..
-hee ne var la?? bi sktir git olum ya!! vallamı lan?*!?*!! eşşedu en laa ilahee
- ulan şimdi anlaşıldı bizim duaların nereye gittiği.
(bkz: öbür taraftaki sistemi de dünyadaki gibi sanmak)
(bkz: şimdi anlaşıldı bizim vergilerin nereye gittiği)
- bakkala borc takmamaliydim.
- aaa, bu gece kırmızı partisi mi var? keşke önceden haberim olsaydı. ya ben bi gidip üstümü değiştirsem mi?
neyseki o kufurlerin hepsi sinirdendi, anlikti; hicbiri yurekten soylenmemisti...
(bkz: zugurt tesellisi)
+kesin içerisi çocuk parkıdır. bizi kandırıyorlardır bunca yıldır.
+ooaahhayyyaaaaaaccckkk
-gördün mü parkı?
(bkz: lan ne zaman öldüm ben)
(bkz: cenabettim o yüzden)
(bkz: hasstir)
(bkz: oku yedik)
sıcak hararet yapar yanımda gazoz sokabilirmiyim?
(bkz: BiLmem neden inat ettim)
bir de akıldan geçerken cehenneme girmek vardır.
-ortam baya sıcakmış. keşke kankalar burda olsalardı.
içerde güzel kızlar var mıdır acaba? *
(bkz: ben nerde yanlis yaptim)
''ulan yanıma güneş kremimi almış mıydım??!''
iç ses: hacı bu kamera şakası olayını da ilerletmişler yahu. kesin bizim muhittin abilerin işi. dur lan yemiş gibi yapayım bari ne çıkıcak. cehennem galiba lan burası. kaç para verdiler acaba organizasyona. ulan muhittin abi alıcağın olsun. karıya giderdik o parayla. sıcak oldu lan sanki. elin oğlu(?) yapmış abi.

- lan.. lan.. şş alo bırakın olm. lan tamam şakanın bokunu çıkarmayın artık. hani nerde kamera el sallayalım. şş kırmızılı! zebani misin sen şimdi. çek lan mızrağı götümden. konuşsanıza olm. laahnn.. laahnn.... yandım... *
sibirya'da ömrüm boyunca üşüdüm zaten birazda ısınalım.
- yaa tamam kardeşim kabul ediyorum ama iki dakika patronla konuşmak istiyorum, bir şey soracam bir dakikasını alacam sadece yaa ondan sonra yakın beni.
buranın doğalgaz faturası da baya tutuyordur...
ulan belki de küresel iklim cehennem yüzünden çıkmıştır, baksana abi bukadar da yakılmaz ki... bizi düşünmüyorsanız o canım kutup ayılarını düşünün biraz yav.
su var mı ?
umarım damsız almıyorlardır.
- ulan k.marx .mına koyayım senin hani yoktu cehennem tanrı falan nese sen içerdesindir görüşürüz.
geçemedim sırat köprüsünden
ürküttüm nihayet vak vakları
cehennemin dibine çam dikmişler
gidip toplayayım bari kozalakları.
güncel Önemli Başlıklar