bugün

ve sonunda kuresel ısındık.
(bkz: cennet soğukları)
ana haber bülteni sıcaklarının diğer adı. hemen her ana haber bülteninde duyulur bu. ardından da bıngıl bıngıl kızların kumsal görüntüleri. birşey mi anlatmaya çalışıyorlar acaba...
küresel ısınma sonunda yavaş yavaş insanoglunun yüzüne gülmeye başladı.
izmir'de her sene yaşanan garip sıcaklara da cehennem sıcakları denilebilir.
24 temmuz 2007 itibariyle kendileriyle birebir tanıştığım şeylerdir. saat sabah 11:00 ile başlayan durum, dakika dakika farkedip, bir günde 3 litre su içmemi de beraberinde getirdi. öğlen saatlerinden bahsetmek istemiyorum; bulanık bir kaç kareden başka bir şey de hatırlamıyorum zaten. akşamüstü 6da bile küfür ettiren bu meymenetsiz şeyler malesef dur durak bilmedi ve evet saat 12'yi çoktan geçti; bugün 7 kilo verdim sanıyorum.

sonuç olarak; bunlar gelecekte insanoğlu bünyesini süzgeç ve yüzgeç geliştirmeye teşvik edicek ve hep beraber boğazın serin sularında işlerimize bakıyor olucaz diye düşünüyorum.
mubalaga sanatinin yumrugunu yemis benzetmedir, "sanki cehenneme gitmis de biliyor suna bak hele" diyebilirsiniz, mubalagadir deyin gecin, yoksa bu sicaklari tanimlamak icin daha uygun kelimeleriniz mi var?
bakınız sevgili müritlerim, bir de bana bu aralar bu sıcaklar çok soruluyor, kıyamet alameti miymiş, cehennem sıcağı mıymış. olmaz arkadaşlar, böyle mıymıntılık olmaz. fosssssssssssss deyerekten deodoran sıkarken üstünüze eyiydi deel mi? size söylenmedi mi ozon tabağı kırılıyor, kutup buzları yarılıyor deyü? haa, diyceksiniz ki asıl kirliliği sanayi sektörü yapıyor, tamam. velakin siz n'aptınız kuzucuklarım? azıcık da benim katkım olsun, katkı payımı ödeyeyim dediniz mi? ulen şu neandertal hoca'ya da gönlümüzden bir 5 dolar koptu, verelim dediniz mi? zındıklar! ondan sonra bağırırsınız işte böyle.

neyse, konuya gelir isek, evet sabilerim, kıyamet yaklaşıyor. yüce tanrı da, gerçekten kullarına eziyet etmemek için bir "cehennem kursu" düzenlemiş durumdadır. öle ateşin harına cart deyü girip de panik yapmıyalım deyü bizleri bir alıştırma devresine tabi tutmaktadır. cehennem sıcakları dedikleri de budur, hakikat budur. inanmayan araştırsın, gelsin karşıma, hadi cehenneme, kadirbilmezler sizi.
(bkz: ra ile konuştum haberler kötü)