bugün

hayvanlıktır, sözlüğe a$ırı sarmaktır, kimi zaman bo$a kürek çekme hissidir. nasıl olmaktadır kimse anlamamı$tır, ancak bir çaylağın gaza geli$inde son noktadır. bu çaylaklar - birden fazlaysa - acilen yazar yapılmalıdır. entryleri fazla kötüyse atılmalıdır ya da özel sözlük formatı dersleri verilmelidir, ne biliyim.
(bkz: smartdersim)**
(bkz: dostum çaylak dedin adam manyak çıktı)
(bkz: coş gelmek)
Kimsenin (moderasyon harici diyelim) okumayacağını bile bile bu kadar giriş yapan ya sayı saymayı bilmiyordur veya hayatında zamandan bol birşey yoktur. iki durumda da tehlikelidir bu arkadaşlar.
bu arkadaşlar yazar olmayı gerçekten istemektedirler, ve inançlarını kaybetmezlerse mutlaka yazar olacaklardır.
yalnız an itibariyle 201 entry girmiş olan bir arkadaşın* hala çaylak olması beni harbinden meraklandırmakta ve az önce söylediklerimi geri almaya itmektedir. sadece küfür mü etmektedir bu arkadaş n'apmaktadır? yazar olduğu gün usanmadan bütün entryilerini okuyacağımdır, o derece merak etmekteyimdir.*
"azme bak be"dir.

edit: arkadaşımız hiç yazar olamayacağından benim çocuksu merakım da baltalanmıştır.
(bkz: beşinci nesil silik)
yazar olduktan sonra da aynı hevesi isteği görmek isteyeceğimiz insandır.biraz da manyaktır kabul etmek lazımdır.*
yazar olması an itibariyle imkansız olan ki$inin gerçekle$tirdiği eylemdir.
(bkz: be$inci nesil silik)
"hırs küpü" deyiminin hiç bir sözlükte bulunamayan tanımı.
an itibarıyla kötü bişey mi? acaba diye kendi kendime, sormaya basladım.
ilelebet çaylak kalacaktır.
hiçbir moderatör onun entrylerini okumakla uğraşmaz.
çaylaktır ne yapsa yeridir durumu.ee kolaymı kendini kabul ettircek.
beşinci altıncı yazar olabilmek için geçmesi gereken süreçtir çaylaklık.denenmeden denemeden yazar olamaz.