bugün

tanım : şu sıralar eski sevgilimle takılan ve bir türlü seks hayatı olamayan kuzenimin isyanıdır .

hikaye:

bir ağustos akşamı bira alıp sahile indik , kuzen baya bir dertli görünüyordu,beti benzi solmuş yemeden içmeden kesilmiş

bi tipi vardı sanki. neyse bi taşın üzerine oturduk , bu sürekli oflayıp duruyordu , artık dayanamadım ve sordum , ne o

kuzen ya dertlisin baya ? sorma dedi , ne sen sor ne ben söyleyeyim , işler kesat , abazalıktan düz dıvara tırmanacağım

artık , yaşım olmuş 25 daha milli formayı sırtıma geçirmeye yaklaşmışlığım yok , diye cevap verdi. ya abi düşündüğün

üzüldüğün şeye bak dedim , sakınleştirmeye çalışıyordum o an çünkü bende tehlike altındaydım , korkmaya başlamıştım

,elbette cinsel hayatın olacak sende mala vuracaksın merak etme diye sırtını sıvazladım , ama kabul etmemekte kararlıydı

,hemen olsun istiyordu , sevişeyim rahatlayayım istiyordu ama öyle bir dünya yoktu maalesef , sonra aramızda yaşanan bir

kaç dakikalık sessizlikten sonra , birden lafa girdi , kuzen inan bana artık cinsel çağrışım yapan şeylerden uzak

durmaya çalışıyorum dedi, bir an afallamıştım , ne demek istediğini anlamaya çalışırken ,o saymaya başladı , damacana ,

kolluk , poşet içerisinde ki kıyma diye etti lafa , beynime kaynar sular dökülmüştü ama birşey diyemedim . daha geçen

gün kıyma poşetiyle masturbasyon yaptığı için pişman olduğunu ama ellerinde yaralar çıktığını bu yuzden bu yola

başvurduğunu günah olduğunu bildiğini ama yine de yaptığını anlatıyordu. tek yaptığım salağa yatmaktı , dinliyor ve kafa

sallıyordum , böylelikle o geceyi atlattık , daha sonra da eski kız arkadasımla çıkmaya başlamış zaten , ne demeliyim

bilmiyorum , kolay gelsin.
(bkz: 0 900 900)