bugün

An itibariyle mini eteğiyle Habertürk'te arz-ı endam eden taş hatun. Allahım ne güzellikler yaratıyor yarabbim! Bir insan hem bu kadar tatlı hem de nasıl seksi olur anlamak güç. Dudaklarına gurban.
biraz önce habertürkteki öteki gündem programında karşısına 3 fizik prof.nu oturtmuş evren ve zaman konusunu işlemiştir. ne yazık ki bizlerin de prof.ların da bu kadın ne yapıyor, ne diyor yahu bakışlarına maruz kalmıştır.
şöyle konuları lütfen daha bilgili kişiler işlesin diyoruz, konu da prof.lar da ablanın saçmalıkları yüzünden mahvoldu.
(bkz: öteki gündem)
islamcı geçinip en büyük arzum hacca gitmektir diye açıklayan saçı sürekli açık olan ve makyajı eksik olmayan sarışın.
Öteki gündem programının sunucusu güzel ve akıllı kadın. Evet.
garip garip triplere girip program moderatörlüğü yapmaya calisan zat. çok yapmacıksın çok..

kasma kendini ona buna benzeyecegim diye. doğal ol.
Ödevine çalışan işini iyi yapan tatlı mı tatlı sunucu.Şuan öteki gündem'de tatlılığını sergiliyor. Birazcık kilo alsa fena olmaz ama böyle de süper.
kaş, göz, dudak triosu bu gece gene muhteşem olan kadın.
sarışın mı kumral mı? bana yetiş gülşah can su kalbim senden hızlı atıyor. ruhum eşini bıraktı bir kenara. oku yazdıklarımı nefesini kesen dizelerimi. gönlüne konan kuşu al avuçlarına. hey! bana, bak bana yürü. bana ulaşmak çok kolay artık. sıramı sana verdim. meleklere selam söyledim. ulaklardan haberin yok mu yoksa? aşkıma dağlardan krizantem getirdim. yoksa hala geri çevirmeyi mi düşünüyorsun. öptüm güzelliğinden.- your name here. Atmosphere - The Family Sign.
akp'li olduğuna kalıbımı basacağım başı açık dindar tayfadan biri olan hanım kızımız. bu akp'li değilse ben de insan değilim. artık tipten anlıyorum, tanıyorum bunların başı açık versiyonlarını. bi kaç kez de pot kırdı ayrıca.

bi de insülin kullanan şeker hastası olduğunu ve doğuştan böyle olduğunu söyleyim. kendsi de 26 yaşındadır ayrıca.
Benle yaşıtmış. Yalnız sürekli bu kadar makyaj yaparsa bir 10 sene sonra düşünmek bile istemiyorum o halini.
Makyajın bazen bokunu çıkaran sunucu. Ama genelde hoştur.

görsel
görsel
Emilia Clarke'ı andıran sunucu.
Sunucuymuş.
Habertürkte yayınlanan öteki gündemin sunucusu ablamız pelin çifti kesinlikle aratmamaktadır.
Eyüp sultanlı melektir.
allah'ın özene bezene yarattığı hatunlar arasında yer alır. allah sevdiklerine bağışlasın ve dahi beni de bu kategoriye dahil etsin.
Güzelliğine laf edilemeyecek, gayet alımlı bir sunucudur. Lakin yaptığı programlarda tarihçileri, fizikçileri karşısına alıp saçma sapan sorular sormasıyla insanı hayrete düşürür. Karşısına aldığı adamların sorular karşısında "allahım ben nerdeyim napıyorum benim burda ne işim var" bakışı attığına defalarca şahit olmuşluğumuz var. Bi keresinde "ay hocammm cia beni takip ediyo mudurrr?" Diye sormuştu bu ablamız. Lütfen şöyle saçma sorular sormayı bıraksın da keyifle yeni şeyler öğrenelim.
televizyonların en güzel hatunlarından. tam benim tipim, hem güzel hem akıllı, hem de gizemli konulara da ilgi duyuyor. mühendislik okumuş, ailesi selanik kökenli, daha ne olsun?

öteki gündem programlarını, eğer konuyu veya konuğu tutarsam izliyorum, eğer konu çok diniyse ve konuk da imam tipliyse zaplıyorum.

bence programında daha çok komplo teorileri, çözülememiş gizemler gibi konuları işlemeli, dini ve mistik öğelere pek girmemeli, çünkü hem reyting düşüyor, hem de başı açık kurandan sureler filan verilirken.
kadın versiyon 2 dir. yenisi çıkana kadar.
güzelliği inşaallah makyajdan ibaret değildir dedirten güzel.
tabi bilmez ki bizde aşık veysel'lik istidadı var.
güzelliğin on par' etmez
bu bendeki aşk olmasa...
der ve geçeriz.
öteki gündem programının eski sunucusu pelin çifti hemen hemen her şeyiyle talit ettiğini düşündüğüm spiker.
gece yapılan programlarda izleyiciyi ekrana dikmek için bu tür çekici, alımlı kadınlar konulur.
örnek olarak: spor ve haber programları, magazin vs..
büyük ihtimal uzaylıdır, ispatı:
görsel
Çok güzel ama güzelliğinden öte çok donanımlı inanılmaz okuyan, araştıran ve kulturlu bir sunucu.
işini çok iyi yapıyor ve pelin cift'i ikiye katlar kültürüyle.