bugün

öncelikle bakınız*: hadımlamak = hadım etmek

günümüz ülkemizde uygulanan hukuki/siyasal bir tezatlıktır.
efendim, insan canını almaktan daha kötü daha adi bir eylem mi vardır?. yoktur. bu insanlar, bu katiller, bu canleri salacaksın sokağa, ama sırf seksi seviyor, sekste kendisini anlatıyor ve sekste buluyor olanları neymiş de ıslah için hadım edeceklermiş. hadi be! hadi ordan... iki yüzlüler!
(bkz: bir tecavüz bahanesi olarak seks sevmek)
(bkz: seks seven)
(bkz: allah iyiliğini versin)
(bkz: lan bi siktir git dedirten başlıklar)

seks sever ne lan. tecavüz bırakın hadım etmeyi en ağırından mühhebet hapisi hak eder. hizbullahçıları sokağa bıraktılar yanlış yaptılar, tecavüzcüleri de mi bıraksınlar, yanlış yanlışı örtmez.
senin annen yada ailenden birine tecavüz edilse yine bu kadar rahat konuşa bilecekmisin dediğim embesil başlık.

şu idamı getirselerde böyle puştlar asılsa diye dua ediyorum.
'bir insanın canını almak, onu hayatı boyunca terketmeyecek acılarla bırakmaktan daha iyidir.' şeklinde bakılırsa olaya, mantıklıdır. 'ama madem kısasa kısas, katil ve caniler de gerektiğinde idam edilsin.' derseniz o da mantıklıdır. son olarak seks sevenler* bulsun bir hayat kadını, ne halt yiyorsa yesin. nasıl bir fantezi bu, illaki ki zorla mı olacak yani?
senin annen yada ailenden birine tecavüz edilse yine bu kadar rahat konuşa bilecekmisin dediğim embesil başlık.

şu idamı getirselerde böyle puştlar asılsa diye dua ediyorum.
(bkz: seks seven)*
kan sevenlerin salınıp seks sevenlerin hadımlanması diye düzeltilmesi gereken durum.