bugün

içimizdeki ateistlerin yana yana desteklediği, "ooo ne güzel sünnilere çakıyor" diye düşündükleri caner taslaman'ın, fikri anlamda ateistleri aptal, zekasız, argümansız embesiller olarak tarif etmesidir. haydi destekleyin onu. *

https://www.youtube.com/watch?v=ORSJqDnPy00
Döşeyemediği aksine kendine döşediği borudur.
Evrendeki tasarım dediği, böyle bir tasarım yok. Fizik bize dünyanın kaotik olduğunu, evrenin kaotik olduğunu 21. yy'da anlatmış oldu. Keza Freud ve Nietzche'ye değinmiş. Freud'un tespiti çok doğru, çocuk annesinin memesini alamıyorsa bu varmış gibi imgelere kapılır.Dürtüsünü doyuracak kateksis ortaya çıkana kadar buna gerçeklikte varmış gibi kapılır. işte tanrıda böyledir, ortada onu gösteren bir delili yoktur. 4000 olay olur, bir tanesi onu doğrular siz o 3999'u çöpe atarsınız. Çünkü buna ihtiyacınız vardır.

Fakat bu tanrıyı yanlışlama argümanı da olamaz. Sadece tanrının olmadığı ihtimalini artırır. Bir umut var diye umuyorum. Fakat sizin o saçma sapan kitaplarınızla alakalı değil bundan eminim. Yoksa da geçmiş olsun.
provakatif başlık açıp canere sövmemizi veya hakkında kötü şeyler söylememizi isteyen başlık. zaten ben yeterince ateizm ve caner müslümanlığı hakkında söyleyeceğimi söyledim sırf sen zevk alma diye burada bir şey demiyorum.
ayrıca canerin ehli sünnetçi mallara geçirmesi neden ateistlere saldırıyı doğuyor ki? onu da anlamak güç. gidip ona ve müritlerine saldırsanız daha yerinde değil mi?
sanki deve sidiğini öven ehli sünnetçilerin önüne sidik koyup al madem bu senin dinin iç bunu diyen ateistlerdi.

bunlar çok yanlış ve sunniliğin sidik dini olması bizim sorunumuz değil.
ben anlamam. deve sidiğini masanın üstüne koydu diye ağzı sulanan ateistler niyeyse boru kendilerine döşenince görmezden geliyor. hadi hadi adam doğru söylüyor işte. ateistler sırf kendilerini kandırmak ya da akıllarındaki pis işleri gerçekleştirmek için allah'ı inkar ediyor. kendilerini kandırıyorlar. araştırma filan yok.

caner taslaman'ı zerre kadar sevmem ama şu meselede, adam haklı beyler.