bugün

dün star tv de bir magazin programında bildirilen haber
(bkz: yok artık selami şahin)
bizim mahalledeki dedikocu karının çenesinin kapanacagına delalettir.

(bkz: allahım oley ya yasasın)
Bahsedilen olay star tv'nin magazin programının başından itibaren "flaş flaş flaş Caner ile Tülin evlendi" cümlesini 1254698013 kere tekrarlayarak işin *bokunu çıkarmasıyla seyredenleri bezdirmiş,sırf bunun asparagas bir haber olduğunu bile bile sadece haklı çıkıp "ben demiştim" demek için programı sonuna kadar seyretmelerine sebep olmuş durumdur.Netice olarak Caner ve tülin'in aslında bir dizi çekimi için gelinlik ve damatlık giydiği ortaya çıkmıştır.**
(bkz: bana ne)
aranan gündemin yaratılmış olması durumu
türkiye'nin en büyük meselelerinden biri daha çözüme kavustu sıra avrupa birliğinda hadi gözümüz aydın
ekranlarda görünmüyorlardı.biraz görünür ceplerini doldururlar.sonra yine popülaritelerini kaybedip ekranda görünemeyince boşanırlar ve yine ceplerini doldururlar.
şayet böyle bir olay doğruysa, bu evliliğin sponsoru bir bardak firması olmalıdır. caner her sinirlendiğinde kafasında bardak kırar çünkü.
ilgili başlık için; (bkz: paşabahçe).
para bitince boşanırlar tekrar.kurtulmak imkansız onlardan
flaş flaş flaş flaş
ülkede bunca sorun ,işsizlik almış başını giderken yurdum insanını sevindirecek bir olay yaşandı...
-işsizliğe çare mi bulundu
-türkiyenin iç ve dış borçları mı kapandı
-refah ve ferah dönemi mi başladı

yo yo yo hayır bunlardan daha sevindirici bir haber evet sayın seyirciler açıklıyoruğuuuzzzzzzzz.tülin ile caner evlendi evet yanlış duymadınız evlendi bir dizi için caner damat tülin gelin oldu...

-lan hikmeğeeet tülinle caner evlenmiş
-yaaaa bak şimdi ne kadar sevindim
-de mi ama işsizlik,çoluk çocuk nasıl doyacak amağaaan salla gitsin
-doğru doğruğuuu allah bize bu programları izletenlerin belasını versin...
zamanında annemler ablamlar caner Tülin caner Tülin konuşup dururlardı. o günler geldi aklıma.