bugün

ilk başta oyuna önyargıyla yaklaşıp daha sonra müptelası olan yazarlardır.
(bkz: o ne lan öyle çocuk oyunu gibi)
ne gereksiz bir oyun adında hayır yok denilen, bilgisayarda ayrı telefonda ayrı canlarla level atmaya çalışan ilk yazarlardan 1 tanesi. level 214. (bkz: )huysuz ve tuzlu kadin
başıma molotof gelmeyecekse içlerinde bulunduğum yazarlardır.
evet o benim. herkes oynarken "bu ne lan böyle kız oyunu gibi" diyordum ama birine inat** başlamam sonucunda kendine bağladı.
Bir minibuste 5 bayanın aynı anda oynadığını görerek öğrendigim, android telefonlara sahip arkadaşların google play store dan 30 küsür mb lik bir kotayla indirebileceği oyundur kendileri.
Level atlamanın, deveye hendek atlatmaktan daha zor oldugu oyundur.
Oyunu severek oynayan yazarlardır.
uçurumda asılı kalsalar kurtarmayacağım yazarlardır. ulan bin tane oyun var. siz gidin siktiri boktan bir tane para sömürücüsü oyunu alın hemi.
sırf can için yarım saat beklettiğinden, minimum hareket sayısıyla maksimum puan yapmamız istediğinden dolayı sinir eden oyun.
ben de hileyle oynuyorum. hareket sayımı 3 katına kadar artırıyorum, istatistiklerde ulaşılamayacak derecde bir puanla birinci oluyorum. nihahaha.
332. Levelde olmam yeterli heralde.
Bir başlayıp bir daha kurtulamayanlardır. Candy crush saga bitmek bilmeyen çiledir, beladır. Ha şu Bölümü de geçeyim, bunu da geçeyim derken, Dakikalari beklerken bulursunuz kendinizi. Nalet gelsin 86 dayım.
telefonda oynarken dakika bekleyen arkadaşları görerek hayretler içersinde kaldığım oyun.

olum ileri alsana telefonun saatini şapşirik şaşkoloz zorttirik!
hani bilmem kaçıncı levele gelmişsin çok zekisin pratik zekasın da o saati ileri almak aklına gelmiyo bekliyon totoş gibi. sonra da beyin bedava deyince biz suçlu oluyoruz.