bugün

son derece doğru olan önerme. sözlüklerin ergen popülasyonu fazla olduğundan sürü psikolojisi ile herkes bu adamın şahane olduğunu düşünüyor. bu adam sanatçı ise allah'ını seven üstüme toprak atsın. evet.
biricik ülkemde her bireyin futbolcu, yazar, aşçı, eleştirmen, yönetmen, reklamcı, fotoğrafcı, model, manken vs olduğu (!) düşünülürse hiç de yanlış olmayan önermedir. ağzı olan konuşuyor malum. herkes her konuda atıp tutuyor. kendi haddine düşmese bile. o yüzden sanatın s'sinden anlamayan insanların yorumlarını kaile almamak gerekiyor.
takip etmek için:
http://www.canbonomo.com
Eurovisionda sönmesin de gerisi sikimde diil.
saçmalama yau can bonomo kraldır mı dememiz gerekiyor.
Can bonomo'nun tatlı gülüşünü, tipini, tarzını,sesini kıskanan tipsizlerin havaya saldığı balondur.
Doğru bir önermedir. Çünkü ,santrfor olarak çok ağır kalıyor kendisi. Biraz savunmanın arkasına sarkması lazım ki bunun içinde biraz hızlı olması lazım. Onun dışında bitirişleri de fena değil. ikili mücadelelerde ayakta kalabiliyor. Hava toplarında da etkili sayılabilir. fazla abartmamak lazım. Karabükspor'da 30 maçın 18'inde ilk 11 oynar.

Kim diyor muhteşem bir santrfor diye aklım almıyor yani.Gideceği avrupa şampiyonasında da derece bekliyoruz kendisinden.
can bonomo'nun abartılmış bir balon olup olmadığını eurovision'daki performansından sonra belli olacaktır. bence şimdi bunu konuşmak çok saçmadır. eğer yapacağımız bir şey varsa o da can bonomo'ya destek olmaktır.
anlatım bozukluğu içeren önerme. cümlede mecaz anlamda kullanılmış olan balon kelimesi zaten "abartılmış" anlamını da ihtiva ettiğinden dolayı...
hayır anlamadığım şey* şu: ulan acunların, hande yenerlerin, hülya avşarların... hadi hepsini geçtim ajdar gibi caner ile tülin gibi insanların at koşturduğu bi ülkede yaşıyoruz daha hala ne balonu amk. "bırakınız şişsinler, bırakınız patlasınlar"
bizim memlekette meyve veren ağacı taşladık yıllarca. bu adam meyve de vermiyor. yine de taşlanacak ipne.
(bkz: can balono) * *
abartılmak istendiği için bir balondur belki de. belkide insanların canı abartmak istiyordur. az kişi tanıyıp dinlediğinde, izlediğinde okuduğunda mükemmel. insanlar tanıyıp her yerde duyulduğunda ve parladığında kötü. türlü kılıflarla ilginç eleştiriler duyuluyor pek çok kişiye karşı. çok mu mutsuzsun, çok mu başarısız buluyorsun sana hitap etmiyor mu dinlemeyeceksin,izlemeyeceksin, okumayacaksın ve her şey yoluna girecek.mesele değil.
Gaza gelsin diye yapıyorlar, özgüveni de olmassa güçlü rakipleri onu daha rahat ezer. Basit mücadeleler bile saygıyı hak eder.

he ama yine de ben bu adamı desteklemem, kendi ülkemi temsil eden adamı, temsil edeceği zaman tanımam büyük bir ironidir.
Temsilciyi seçme iradesini halka vermeyen trtnin zihniyetini şiddetle kınıyorum.