sözlüğün bir grup mal tarafından esir alınıp eski kalitesini kaybetmiş olması.
Sizi çok seven birinin sevgisine tam anlamıyla karşılık verememek.. belki bencilce fakat doğrusu bu.
Ayak serçe parmağını sehpaya çarpmak.
Sevdiğiniz insanın üzmek için konuşması.
Bir avuç cam kırığı yutsan bu kadar acı verir mi bilinmez.
adana'daki kör kuyular.
istanbul' da 800.000 fark.
yenikapı otomobilleri.
ankara'yı kaybetmek.

özet : çaresizlikle tükeniş.
sözlükte intihara şahit olanları okumuştum. baya canım yanmıştı.
görsel
Az önce iddaa da giden 300 lira.
Sessiz sedasız gidişler.
Nankörlük...
Hevesle, yürekten ve karşilıksız yaptığın güzelliklerin değer görmemesi hatta sorgulanması...
yıllardır tanıdığın birinin baştan aşağı farklı çıkması.

bilimum kederli şarkılar eşliğinde bir demlik çay bitirdim. daha ne kadar can yakabilir ki?
Ah sözlük bu insanlar ne kadar acimasiz. Tamam senin istedigin gibi bir is ortaya cikaramamis olabilirim amcik gibi niye tersliyosun. Valla kirdin beni moruk o borozan sesinin amina koyayim senin.
Bu durumlardan bir tanesi canin kadar çok sevdiğin kişinin , bu kişinin illa sevgili olmasi gerekmez bir arkadas da olabilir, sana ağır laflar etmesi çok kırıcı sözler soylemesi ve o kişinin senin onu sevdiğin kadar seni sevip sevmediğini bilmemek.
sevdiğin birini kaybetmek heralde daha can acitacak bir durum olmamalı.
ultinin boşa gitmesidir.
Beni bir kişi anladı oda yanlış anladı. işte tüm mesele bu. Anlaşılmamak.
Sözde terör bitti, biz bitirdik ... bik bik bik diye ötenlerin aslında terörü dağdan şehre taşıdıkları ve bu yüzden güzel ülkemin yangın yerine döndürüldüğünü görmek.
(bkz: lazer epilasyon)
işeyecem niyetiyle girdiğin tuvalette sıçmak.
bedensel veya zihinsel engelli kişileri görmek ve en önemlisi onlar için kayda değer bir şey yapamamak.
Çaresizlik,belirsizlik..
Senın onu sevdıgın kadar onun senı sevmıcegı gercegı
belkı daha az sevmeyı ıstemek kadar sacmalamak..
Belkı bu kadar hayal edıp ıstemesen olucak olması..ne acı!..
piç gibi kalmak. bu aralar çokça yaşadığım bir durum. 2009-2014 senesine kadar insanların sürekli iyi niyetimi suistimal etmesi sebebiyle yılbaşından itibaren insanlara köpek gibi davranmaya başladım. ne yakın oldum nede samimi. tabi haliyle böyle bi durum yeni çalıştığım yerlerde ki ekiple yeni insanlarla aramda hep mesafe oldu. en son örneğide bir iş gereği 15 kişilik bir ekiple çalıştım. herkes işin son günü telefonları alıp verirken facebook instagramda birbirini takip ederken kimsenin gelipte benimle bunları yapmadığıdır. olsundur 23 yaşıma kadar bu insanlarla gelmedim ki devamında onlara ihtiyacım olsun diye avutma gerçeğim vardır.
babaannemin elini son kez öptüğüm andır. 10 gün sonra öldü.
yalnızlıktır.ayak serçe parmağını sehpaya vurmak falan hikaye.yalnızlık kadar hiçbir şey can yakmaz.