bugün

gayet normal olan hal durumu. lakin ülke olarak henüz bir nükleer santralimiz bile bulunmamaktadır.
(bkz: türkiye deki enerji açığı)
gayet normal, bunda gocunacak bir şey yok.
(bkz: camilerin cami entrylerinden fazla olması)
(bkz: anne biz deli miyiz)
(bkz: fifti fifti)
"camiler nükleer santralimiz,
imamlar astronotumuz,
minareler uydumuz..." *
(bkz: cami/@blindguardian)
nükleer santralin kurulum fiyatı ile caminin maaliyeti arasındaki uçurumdan doğan durum.
müslüman ülkede, caminin çok olması anormal bir şey değildir.
(bkz: camilerin okullardan fazla olması)
(bkz: camilerin hastanelerden fazla olması)
'neden ülkedeki imam sayısı atom mühendislerinden fazladır' gibi saçma bir soruyu da beraberinde getiren durumdur.
(bkz: camilerin arabalardan fazla olması)
(bkz: ne dedim lan ben)
(bkz: geyik entrylere yorum kasmak) *
farkeden nedir ki? hamarigan devleti her ikisini de sevmez ve soguk savas hatta sicak savas bile ilan edebilir. ucak gemilerini akdenize cekebilir.
üzerinde durulmasından önce başka alanlarada da cami fazlalığımızın hatırlanması gereken durumdur.mesela türkiye de camiler nalbur dükkanlarından,squash platformlarından ve ingiliz anahtarı üretim atölyelerinden de fazladır.
(bkz: radyoaktif laik rejim için tehlike oluşturan durum)
(bkz: dam üstünde saksağan tombul tombul memeler)**
camilerin bu ülkede nükleer santrallerden daha etkli olduğu gerçeğini değiştirmeyen söz.
ikisini aynı katagoride inceleyen zihniyetin bak ben nasılda bir başlık açtım diyebileceği türden saçma sapan bir karşılaştırma.
gurur duyulması gereken bi durumdur. Lakin onlar Allah ın evi olarak nitelendirilir.
camilerin okul sayısından ve hastane sayısından , imamların da doktor ve öğretmenlerden fazla olduğunu düşünürsek tehlikenin sınırına yaklaştığımızı gösteren tablo.