bugün

Akıl dışı bir önerme.
saçma önermedir. sonuçta cami olan mahallede herkes camiye mi gidiyor?
bir provakatör iddiası. en azından ben öyle düşünüyorum. hangi aklı başında biri bunu iddia edebilir ki? eğer bunu gerçek bir müslüman diyor ise yazıklar olsun ona.
mallık abidesi bir zırvalama. ilk okuduğumda acaba hüseyin üzmez denen insan artığı cami'ye gitmiyor muydu diye düşünmedim değil.
su götürmez gerçektir. özellikle turizm beldelerinin camii olmayan bölümlerinde bu gerçek gözle görülür.
zihinsel dışkıya güzel bir örnektir.
"haftada bir camiyi dolduran mahallede ar namus olmaz." şeklinde değiştirilmesi gereken cümle.
zira cami yerinde durmasına rağmen gitmek sadece özel günlerde aklına geliyor bazı yarı zekilerin.
ar : namus.

namus : ar.

gerizekalı olana cami fayda etmez.
saçmadır. namaz kılan evinde de kılabilir. yukarıda allah'ın olduğunu cami olmadan hatırlayamıyorsa ona artık ne deseniz boştur efendim.
--spoiler--
sene 1995 pensilvanya da hiç camii yok dal taşak geziyoruz mın yim. kızlar önüne gelene yolda sakso çekiyor o derece fena haldeyiz. sonra devamlı ağlayan bir adam geldi şimdi buralar iyi ahlakımız düzeldi.
--spoiler--
dam üstünde saksağan vur beline kazmayı.
yanlıştır zira, çevremdeki camiilerin birsinin halılarını soyanlar bile olmuştur!!!
Sensiz camide, namazda işim ne?
Seninle buluşma yerim meyhane.
Benim sevmem de böyle, yüce Tanrı:
istersen kaldır at cehennemine
*
namusunu koruma eylemini sadece din istediği için yapanların düşüncesidir.
dini çıkar ilişkisi içerisinde anlayıp dinin istediğini yaparsam cennete yapmazsam cehenneme giderim düşüncesindekileri ortaya döken kişilerin söz öbeği.
(bkz: zihinsel dışkı)
saçmalığın daniskası artık. her mahalle başına nereden baksan 5 cami düşen ülkemiz var e herkes namuslu mu peki?

mümkünse düğmelerinizi kapatıp kendinizi inzivaya çekin lütfen...
her ilçede her mahallede her köyde cami var bu kadar cinsel istismar suçunu kim işliyor diye düşünmemi sağlayan olay

bu fikri ortaya atan kişi için ise (bkz: yazık kimin çocuğuysa)
saçmalamakta son noktadır. ar namus kavrmının o kadr uzağında yaşıyor ki insanlar bu tip önermelerde kullanmaktan çekinmiyorlar. tatil beldelerinde ki cami azınlığına dikkat çeken yazarda saçmalığa salça sürmüş. bikini ile denizden çıkıp namaz kılacak değil ya insanlar. anlamıyorum nerenizle nasıl bir beyinle yorumluyorsunuz olayları. sıkılmadınız mı ahlak bekçiliği yapmaktan?
21 ci yy türkiyesinde hala bu tip şeylere inanılması ne kötü.80 bin kusur caminin olduğu türkiyede hala eger namussuzluk oluyorsa nedeni taş camiler degil namussuz insanlardır.
mantıksız bir önermedir. çok sığ bakış acısı bulunmaktadır.
Müslümanlığı tam anlamıyla yaşayan insanlar olsa ülkede sorun olmaz. Müslümanlığı tam anlamıyla yaşamak için her mahallede cami değil, insanların içinde allah korkusu olmalı. Mahallesinde 2 tane cami bulunan insanlar süper müslüman mı ? Ar,namus kişinin neyninde başlar kalbinde biter.
cahil imamların kol gezdigi, o cahil imamlara uyan, her dedigini yapan cahil camii cemaatini görmezden gelen igrenç ötesi başlık ve bu başlığı açanın ar ve namusu olup olmadığı belli olmayan durum.
bu başlağı açtıracak kadar saçma sapan bir düşüncenin ürünü söz. önerme bile değil. provakasyon amacıyla yazıldığı apaçık. bunu kaale alıp fikir cehdi yapanlara ise gülüyorum.
Yanlış bir önermedir. Türkiyedeki bir çok mezhep vardır ve bundan dolayı bazı mahallelerimizde camii olmayabiliyor.
Şakirt Alert:
http://www.youtube.com/wa...p;v=pQMigzbqbLc&gl=GB
güncel Önemli Başlıklar