bugün

Yeni versiyonu steam'a düştü mü merak ettiğim oyun.
2019 versiyonunu gayet beğendiğim cod serisinden bir oyun. Tabi urzikstan, farih, karim olayları can sıkıcı ama yine de önyargılarınızı kırıp oynarsanız zevkli oluyor.

Urzikstan bayrağındaki türkiye ve diğer ortadoğu haritasının belirtilmesi hoşuma gitmedi yalnız. sözde kafkas ülkesi burası. Terörist Propagandası yapıldığı çok açık ama yine de zevkle oynadım.

Yapay zekayı çok beğenemedim ama.
pkk propagandası yapılan oyun. ilk aşamada oyun hem fiziksel hemde dijital olarak yasaklanması gerekiyor. 2. aşamada bu oyunun dağıtımcısı, yapımcısı ve stüdyosuna yaptırımlar uygulanması şart.

hiç vakit kaybetmeden yasaklanması ve yaptırımlar uygulanması gerekiyor.
ben size birşey söyleyeyim bu oyun mafia 3 ü aratıcak çünkü oyunun bomboş bir oyun olucağı trailerdan belli sadece etrafta yürüyüp konuşan askerler var zaten ön siparişle alanlar takır takır iade ediyor.

özet oyun fos çıkıcak en azından mw 2 remasteredi de çıkarsınlar sonra batsın bu firma.
görsel

task force 141 olduğuna göre mw3 den sonrasını değil öncesini konu alacaklar sanırım.

edit: koldaki simge sas ın imiş. task force 141 logosu ile karıştırdım.
bunun 'advanced' olanını ps4'te bitirdim. muhtemelen oynadığım son cod idi. istemiyorum. hikayeleri hemen hemen aynı. değişiklik yok. heyecan yok.
Müzikleri süperdir.
yeni çıkacak oyun fiyasko olucaktır hiç boşuna beklemeyin uzay teması daha iyiydi ypg olarak lilililili diye molotof mu sallıyacaz şimdi eskiden ne güzel cod 2 vardı multide lee enfield le akıyoduk.
--trailer-spoiler--

+who is your team?

-some old comrades.

--trailer-spoiler--
Ortalama 4 saatte biten oyun 4 saatlik bir aksiyon filmi gibi oyun mazi kalbimde yaradır sözlük.
Modern warfare in 4. Oyunu. Cpt. Price ı görmek muhteşemdi.

Tanıtımı bugün yayınlandı.
https://www.youtube.com/watch?v=CQK3QL8ld18
Muhtemelen eylül sonu raflarda görebiliriz.
Sledgehammer dan sonra treyarch bu işi kotarabilir mi sanmıyorum. Mw3 aksiyonunu inşallah bize yeniden yaşatırlar.
Özledik.
(bkz: call of duty 4 modern warfare)
(bkz: call of duty 4 modern warfare)
Soap reyizin öldüğü sahnede dimağımızda kısa süreli şok, uzun süreli hüzün bırakmış oyun.
Bak yine cızladı içim..
Köprüyü temizleme bölümünde çalan o müzik varya, işte sadece o müzik için belki bin defa o köprüyü ruslardan temizlediğim oyundur.
pripyat görevinde, zakhaev'i vurma işini lt.price'a bıraktığım oyun. aklımı roketleyeyim, gitti koldan vurdu rezil herif.
neden hakkında bu kadar entry girilmemiş diye merak ettiğim oyundur. world at war ile birlikte efsanedir. ne cptn.price'ın kahramanlıkları , ne de çernobil görevi unutulur. ayrıca bu sonbaharda çıkacak infinity war ile remastered versiyonu da gelecektir.
call of duty nin en güzel serisidir yazık olmuş seridir. bu oyun serisi askeri anlamda bile bilgi vermiştir. ve bunca para kazandırmasına rağmen neden devam edilmemesi hakikaten ilginçtir. tam bir anıdır.