bugün

çağl şikel kimdir? ben söyleyeyim tanımayanlarınız olabilir. hayvanlar gibi makyaj yapıp boya küpü şeklinde ortalarda dolanan şişman sözlük ve blog yazarlarına bir türlü beğendiremediğimiz manken. tabi böyle düşünüyor olmam benim beğendiğim anlamına gelmiyor. ancak benden bir tercih yapmam istense kesinlikle çağla şikeli seçerim asla ona bok atan tiki liseli kızları ve onlarının bir beden büyük ablaları concon üniversiteli kaşarları seçmem.

bu kadın manken olmuş. iyi ya da kötü, hakkı ile ya da sizin tabirinizle birilerine vererek ama olmuş sonuçta. baktım boyu da uzun, bacaklar falan düzgün, kalça-bel oranı fena sayılmaz, doğurgandır da anormal bir durum yoksa kıyafetleri de taşıyor. bildiğin manken işte.

sen nesin peki küçük hanım? hiç... koca bir hiç. fiziğine güvensen sözlük yazarı olmazdın zaten. gider o bok attığın mankenlerden olurdun. o da zor ya bu kafayla. bir de "tamam güzel ama o kadın çok salak" ekolünden bayanlar var ki onların durumu daha feci. bu kadınların mantık çerçevesinde tutarlı bir davranışlarını ya da sözlerini duyayım sözlüğü terkedeceğim entrylerimi silip. sanki zeka birinci plandaymış gibi böyle diyor bu götik abla. ertesi gün bakıyoruz aptal ama yakışıklı bir oğlana, gizli bir eşcinsele veriyor. hani nerede söz konusu aptal sarışın hatun olunca kabaran zeka önplanda geyiğin? palavra bunlar, bok atmaca.

bırakın yaa! hanımlar kendinizi kandırmayın bu hatun çok çok güzel. bir yamuğunu görmedim en azından. tutarlı bir manken. olabildiği kadar o da!
''haklısın kardeş '' diye destek çıkılması gereken lezbiyendir.
ince olmasının dışında fazla ince olmasıyla ilgi çekmeyecek bir fiziğe sahiptir, haklısın kardeşim.
benim bu.
çok afedersiniz de ben bu kadının nesini beğeneyim yahu? kasapta saatlerce dövülmüş biftek gibi olan ten rengini mi, o ten rengiyle en ufak bir uyum göstermeyen saç rengini mi, 36 numara ayakkabı büyüklüğündeki kulaklarını mı, çocukken okuduğumuz küçük vampir rüdiger serisindeki mezarlık bekçisi kargaburun'u aratmayan burnunu mu, yoksa veli efendi hipodromundan emekliye ayrılan atlarla yarışan dişlerini mi?
neresini beğeneyim ben bunun söyleyin..