bugün

(bkz: modern Kezban)
rahat bir şekilde onların oturduğu doğrultuya bakamamaktır.
Güzelse işe yarayabilir iki muhabbet vs. Anatomik bir doktor vuru§u belki ama o da belki. Çirkinse buyursun efendim otursun bizzat ben terk ederim mekanì.
gülüşmelerinden rahatsız olup kalkabileceğiniz durum.
en son yaygınlaşmış şeyleri( selfie, maymun gibi fotğraflar çekilme, erkek arkadaşla yiyişme) yapamazken görürsün ve onları izlemek zorunda kalırsın.
2 saat boyunca ters ters bakarlar.

sanki 90-63-93 olmam kendi suçum. *
cafeye giren tüm kızlar hakkında yorum yapmakta biz erkeklerden daha ileri boyuttadırlar. insanı insan olmaktan çıkarırlar ve sonucunda meşrubat biter bitmez mekan terk edilir.
başımdan yani başımızdan geçen bir olayı anlatmak istiyorum efendim.

arkadaşlarla bir pazar günü yaşadığım şehrin en elit mekanlarından birinde oturuyoruz. boş yer olmadığı için yan tarafta iki bayanın yanına oturmaya karar verdik, biraz da istemeyerek. çok oturmadan yan masada oturan bayanlardan birisi bizi rahatsız edercesine bakmaya başladı ve ardından ettiler de. yan tarafta ki bayanlardan biri sanki yokluktan çıkmış gibi bizi kesiyordu anlayacağınız bizi bakışlarıyla taciz ediyordu. ve ardından bizi rahatsız eden bayanın dışarıya çıkmasıyla olaylar başlıyor.

bayanın arkadaşı: hadi git arkasından, kız dışarı da seni bekliyor. telefon numarasını falan alırsın hem.

arkadaşım: yok gerek yok sağol.

bayanın arkadaşı: neden bakıyorsun madem iki saattir ?

arkadaşım: o bakıyor.

bayanın arkadaşı: elimden çay var görüyor musun ? ( burda dökerim anlamına getiriyor )

demeye kalmadan işletmenin sahibi geldi ve kızları rahatsız ettiğimizi ima eden bir konuşma yaptı. ve biz de bunu bize söylemesinin anlamsız ve gereksiz olduğunu belirterek mekanı terkettik.

not: eğer o bayanlar bu yazıyı okuyorsa onlara teşekkürü borç bilirim, bana çok güzel bir pazar günü yaşattılar.

not2: masalar arası en az 2 2.5 metre mesafe bulunmaktadır, aynı masa da oturma gibi bir durum söz konusu değildir.
dur durak bilmeden selfie * çekerler. yemeğin önce yenmemiş sonra da yenmiş halini çekerler.
benim gibi mallar da onları izleyerek vaktin ağzına sıçar işte.
ikisinin ortasına geçilip özel cips pepsi kola kilit yapılabilir.
talihsiz bir olaydır.

o değil de ne hoşgörülü insanlar varmış sözlükte, hemen savunmuşlar. hiç böyle bilmezdim ben buraları, halbuki her gün yazarların kuzenleri herhalde bu çeşit kezban muhabbetleri çeviriyordu. işe bak, insan gerçekten hayret ediyor.
ayrıca gerçekten de bu tarz bir sürü gereksizle karşılıyoruz, yanyana geldi mi anıra anıra gülen kızlar, aptal saptal muhabbetlerini bağıra bağıra çeviren bir sürü bu tip kız var.
nedir bu marjinallik ayağına üç beş kezbanı savunma çabası. neyse umarım birkaç "kiz" yazar "ayy chok haklisin yhaa .s.s" diye mesaj atar da emekler boşa gitmez beyler. o kadar savunmuşsunuz.
Tiksindirici bir durumdur.