bugün

Hastasıyız dede! ! !
ilkokulda bakmadığın büyüyünce seni takmayan kız.
önceden keşfedilmesi gereken hadise.

(bkz: reserved)
büyüyünce yakışıklı olan ilkokuldaki sümüklü erkek çocuğuyla çıkar.
çünkü ikiside büyümüştür ve birbirlerine uygunlardır lakin küçükken burunlarında örümcek yuvası kesiti gibi lifimsi bir kuru sümük tabakası vardır.
insan yedisinde neyse yetmişinde de odur, felsefesiyle yaklaşılıp şüphe duyulması gerekilen kızdır. belki gerçekten değişmiştir, sonuçta değişmeyen tek şey değişimin kendisidir. ama yine de bir şüphe taşınmalı, iyi araştırıldıktan sonra hakkında bir kanıya varılmalıdır.
güzelleşse de sümüğü bitmiş değildir kendisinin. saklamayı öğrenmiştir sadece. zaten masumiyetin bittiği ve eğriyle doğrunun birbirine karıştığı bir cezbedicilik hikâyesidir beğeni-güzelleşme meseleleri.
bizzat yaşanmıştır
karpuzkabugu: k
arkadaş: a
smükülü kız: sk

ilkokuldan bir arkadaşla buluşulur çay kahva ve buna mütakip göt baş muhabbeti yapılırken bebeğe doğru yürünürken karşıdan bir afeti devran gelir ki sormanyın. sonra bir seslenme - karpuz?

k- aaa selincan naber?
sk- iyidir senden naber?
k-nolsun ya öyle takılıyoduk (bu arada gözler sonar radar gibi göt göğüs analizine girmiştir çoktan)
a- selincan tanıyamadık ya nolmuş sana böyle ? (dirsekle dürtülür yanındaki hayvan)
sk- nolmuş anlamadım?
k- sen ona bakma görüşelim bir ara ya
sk-olur faceden eklersin
k- !+%+& peki görüşürüz...

akabinde gelişen muhabbet

k-olum buna nolmuş lan tövbe estağfurullah evrim değil devrim geçirmiş
a- sorma lan bakarken kendimi kaybediyodum
k-belli salak söylediğin lafa bak zaten... ama acaip gideri var bu kızın hacı, sümüklüydü lan bu zorla yanımıza gelirdi
a-giderimi var? olum ben buna giderim bi dahada dönmem lan....
k- !'!%&%/' senin allah belanı versin...
Büyüyünce kuvvetlenen ilkokuldaki sidikli oğlan gibidir.