bugün

saçmalıktır. insanların bir şeylere etki edebilme gücü büyü gibi saçmalıkla olsaydı bunca insan büyü yapardı zaten. düşünsene birini öldürme büyüsü bile var. adamlar bildiğin büyü yapıp birini öldürüyormuş. niye ordular kurup yığınla para harcıyoarsun ki? tut büyücü istediğini öldür. sonuçta suikast riskli paralı bir şey, bul bir tane büyücü yapsın büyüsünü ölsün millet. tabi uç bir örnek bu fakat buna inanıyorlar. sonuçta kızıl büyü diye bir şey de var ki en ağır büyü budur. ben de ağırdan girdim çünkü derinlerine girip tutunduğu yerden kopartmak istiyorum bu saçma sapan inançları. hepsine de kafam girsin!
Gerçek büyücü ve büyü bilmeyen, büyünün esasında mantığa aykırı olduğunu zannedenleri bize göstermiştir. Bu işler sizi aşar bence. Bilimsel olmamasının sebebi belki de bilimin hala evren üzerinde keşfedemediği sırlar olmasıdır. Bugün bilimsel olmayan yarın bilimsel hale gelebilir. Siz daha iyi bilirsiniz tabii * . Büyü deyince iki geri zekalının yaptığı soytarılığı anlıyorsan diyecek bir şey yok. Büyü doğa yasalarına aykırı olmaz. Doğa yasaları denildiğinde de bizim bilmediğimiz başka hesaplar da olabilir.
inançsızım ama büyüye inanırım aga başka boyuttaki varlıkların ledün ilmini çalması ve bazı seçtikleri insanlara anlatması gerçekten olabilir. hele ki arkadaşlarımın anlattığı falcı hikayelerinden sonra.
Salih memişoğlu'nun bir iki videosunu izleyin derim. Bu işin şarlatanı çok olsa da ehli de yok değil.

Büyü, sihir, nazar ve cin gibi şeyler vardırlar.