bugün

işte her fırsatta "demokrasi demokrasi" diye bağıran agabenin gerçek yüzü.

Sorsanız halktan büyük güç yok. Yeni cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminde Kuvvetler ayrılığı ve denetim diye bir şey kalmadı deyince "e halk denetliyor. Ondan bütük irade yok" diyorlar. iş kanal istanbul'a gelince halka soramayız.

Hani demokrasi, hani halktan büyük denetleyici olamaz? Ne oldu peki?

Söz konusu rant olunca demokrasi sümen altı.

görsel
Kanalla cumhuriyeti kıyaslayan kafa Atatürk'e diktatör diyor.

Sonra da demokrasinin ne olduğunu biliyormuş gibi yorum yapıyor.
Kanal cumhuriyet,inkılaplar ve seçimin yanında hiç hükmündedir.
Büyük proje büyük Para ve rant demek, milleti komure makarna ya ayda 2324 bin liraya mahkum et, eyt e Para yok de ama gereksiz kanala milyarlari dök. Tabiki halka sormucaklar, halk umurlarinda değil.
yarın "zaten bu ülkenin en büyük projesi şahsım" diyerek halka sormaya gerek kalmadığını iddia edecek olan kişi beyanı.

yalan yok, bu halkın sicili ortada, ben de olsam herhangi bir konuda fikirlerini sormazdım...
adam daha bu projenin tamamen rant amaçlı olduğunu anlatmak için ne desin ? hala bunu savunanlar var. şimdi bunu savunanlara bu adamı neden seviyorsun diye sorsan "hizmet adamı" derler. çelişkinin koskocamanlığına bak. hizmet adamı halka hizmet etmek için halkın parasını kullanarak bir proje yapacak. ama halka sormuyor. şimdi bunu savunanlara bunu anlatmaya çalışsan zaten 2 gram olan zekaları da uçup gidecek. o yüzden anlayabilecek kapasitedeki arkadaşlara yazmış olalım.