bugün

Bir ara birlikte bir şeyler yaşanılan ve bu yaşanılanlarla birlikte sizinde ona güvenerek paylaştığınız sırları başka birilerine anlatmakla tehdit eden kızdır. intikam almak istiyordur ve tehlikelidir.
Yaşadığınız ateşli geceleri kameraya kaydedip bunu internete vermekle tehdit eden ama asıl zararlı çıkanın kendi olacağından bihaber kızdır.
Bir kere bu tarz manyak bana denk geldi, ayrıldık ama yine sevişelim istiyor hayır deyince de tehditler başladı. Yok internete veririm yok arkadaşlarına gösteririm falan. Benim çekinecek durumum yok çapım belli boyum belli. Neyse bahaneyle sevişelim diye aman yapma ne olursun ne istersen yaparız falan dedim bu kızda bokunu çıkardı hiç yapmadığımız şeylere dadandı benim üzerimde deniyor kırbaçlar,deri kıyafetler falan. Birgün dedim ki, gel şöyle güzel bir video çekip nete koyalım aramıza üçüncü bayan falan buluruz diye. Baktı elinde tehdit edecek malzeme kalmadı aramaz oldu. Bazen tehditlerden korkmayıp korkuyor gibi yapıp ortamı koklamak daha faydalıymış bunu anladım.
Valla yapacak kız yapsin söylemesindir. En fazla sinirle soylemistir.