bugün

amın ne olduğunu bilmeden yanlışlıkla am yazmaktır.

ben 13 kardeşim 6 yaşındaydı. daha çocuk olduğundan ammış götmüş bilmezdi. neyse bir anneler gününde öğretmenleri bunlara bir şiir yazdırmış çevresinide süsleyin annenize verirsiniz demiş. buraya kadar her şey normal, ama benim saf kardeşim kendi adının baş harfi kalp annemin adının baş harfi yapmaya karar vermiş süs olarak. anlayacağınız a <3 m olmuş. bir de bunu koca koca yazmış ki sormayın gitsin, neyse eve geldi anne bak ne yaptım diye. gösterdiği an biz bastık kahkahayı tabi kardeşim olaylardan bihaber yüzümüze bakıyodu.
(bkz: amın şakası olmaz)
(bkz: amı olanın allahı olmaz)
(bkz: am göt meme)
yeni evlenenlerin araba arkasına baş harflerini yazdırırken çooooooooooooookk dikkat etmesi gereken bir şeydir.
(bkz: bütün saflıkla başlık sıçmak)
sanırım bu başlıkta olduğu gibidir.
(bkz: olur öyle)
i am falling in love.
bütün saflıkla yazmaya bir örnektir.
"bütün saflıkla 4 kişiye tecavüz edip 3 kişiyi bıçaklamak" ile sonlanacak bir hayatın daha ilk yıllarında yapılan şey.
fiziğin temel formulu olan F=m.a yı çarpmanın değişme özelliğini kullanarak bütün fiziği sikmek.*
(bkz: am var dediler geldik)
eğer saflıkla yazarsanız, boşalma sebebidir.
şöyle : am.
arghhohyş.
en saf şekli, kimyada amerikyumun simgesini yazarken ortaya çıkan ruh halidir.
aslında kendisi "ama" yazmak istemiştir. artık kiminle yazışmaktaysa, heyecandan am dan sonraki a kaçıvermiştir parmak uçlarından. hatta arkadaşımın başına gelmiştir. hemen anlatayım.
arkadaşım x(dişi varlık), okuldan bir erkek arkadaşıyla msn'de görüşmekte, abidik-gubidik bir resmini de avatar olarak kullanmaktadır.

erkek arkadaş: bu nasıl bir resim x?
x: ne güzel am değil mi, işte ben!

çocuk ne düşündüyse epey bir süre bir şey yazmamış x'ciğime. bizim x de ne yazdığını görünce zaten donakalmış.
bu hikayeyi duyduktan sonra, ne zaman "ama" yazsam iki üç kez kontrol ediyorum yazdığımı.