bugün

görsel
yavşaktır. ayrıca salaktır. kızlar onu kendilerinden biri olarak gördüğü için yanlarına o kadar sokulmasına müsaade ediyordur, kız milleti sonuçta sikmeyeceği eşşeği neden otlasın ki. ancak bu mallar, -mal diyorum harbiden mal lan- kızlar tarafından istendiğini falan sanır, arada götürebildiğini götürmeye kalkar.

not: efemine olanlar hariç, onlardan harbiden zararsız. *
kızların dibinden dolanıpta bu satırları okuyan süzme gavat! sen nasıl bir adamsın tarif edeyim, şimdi kızı alırsın, o necis egosunu törpüleyen sen olursun, o boktan kahrını göt ayağının afillisi olan kanka muhabbetine sen çekersin, sabahları kokan ağzını çapaklı gözünün iğrenç vaziyetine sen şahit olursun çünkü seni kendinden biri olarak görür, özenmez senin için kendine, sikinde olmazsın asla. aşık olduğu çocukları, amını sulandıran cengaverleri sayar sana. özeline girersin belki, seni o kadar kendinden görür ki, adet görme takvimini beraber tutarsınız hatta. * kaçırdığın nokta şu ki, sen kızı alırsın göğsünde yumuşatırsın o sana çalımı koyar kendini benim yatağıma atar. kıvama sn getirirsin siken ben olurum a deli oğlum benim. *

kısacası bu tip erkekleri sikip çoğaltasım gelir ancak popülasyonları artacağı için vazgeçmişimdir hep.
sinsi pezevengin biridir o, kızlarımızın mütemadiyen uzak durması gereken bir ırz düşmanıdır.
(bkz: am biti)
kanka ayağı göt ayağı lafını haklı çıkarıp çok sikişebilecek erkektir.
bütün kızların çok sevdiği biridir. kıskananılan erkektir.
buram buram kıskançlık kokandır.
(bkz: meriç)
(bkz: mahşer pezevengi)
genelde meriçtir bunların adı.
işini bilen erkektir, yolu acik olsun...
ben aşık eder ayrılır kaçarım mesela da bu pustların amacı neyy?
aslında hiçbir kızın kankası olmayan erkektir. Herkes tarafından sevilenler asında kimse tarafından sevilmeyen kişilerdir.
büyük ihtimalle ismi berke, alp, mert yada atakan olan genç.
kızların kendisinden zarar gelmeyeceğini bildiği erkek.
hafif yumuşaktır ya da öyle davranır.
sırf kızlar çevresinde bulunsun diye kanka ayağına yatan uyanık erkek tipi.

kanka dediği kızla çıkmadığı görülmemiştir. kızlar bu tipleri çok sever herhalde.