bugün

avrupa'nın koşar adım islam'a girdiği şu günlerde ben diyeyim 10 sen de 15 senedir diye tahmin ediyorum. islam'ın bu barış dolu sevgi dolu hareketlerinden sonra dünya halkları da salak değil herhalde yakın zamanda tekmili birden islam'a geçeceklerdir. ha içimizdeki ateistleri ne yapacağız onu ben de bilmiyorum ama buluruz bi çaresini o işin kolay kısmı...
götünden element uyduran tiplerin hayallerindeki senedir.

avrupa koşar adım islam'a giriyormuş ahahahaha yalanına sokayım. ulan kaçıyorlar islamdan öbek öbek. ne girmesi?

islam kan, şiddet, vahşet demektir. bir de dinlerine mi girecekler?
(bkz: Thoughts of a dying atheist)
kıyamet kafirlere vaadedilen bir gün olduğuna göre bütün dünyanın müslüman olması gibi bir durum söz konusu değildir.

hatta tam tersine, soruyu "bütün dünyanın kafir olmasına kaç sene kaldı?" diye sormak gerekir.

ha, mehdi gelecek herkesi müslüman yapacak diye konuşan andavallara şimdiden götümle güleyim unutmadan.
dinlerin devri bitmiştir artık gidip kimse müslüman olmaz.( zaten dindar olacaksa bile niye müslüman olsun o da ayrı bir sıkıntı)

o yüzden bunu görüp hayal kurmamak lazım.
Evet son tahminleri alayım?
Köklü araştırma şirketlerine göre islam hızla yayılıyor ve bence yayılacaktır. Ayrıca islam barış kardeşlik dinidir.