bugün

Sizi temin ederim, ziyaretiniz boyunca kafa sallayıp "hı hı" demekten boyun ve trapez kaslarınız gelişebilir. Yıldız tilbe gibi girdiğiniz evden halil mutlu gibi çıkarsınız. Mutluluk konusunda emin değilim yalnız..

Eğer beraber hasta ziyaretine gitmişseniz hastanın ötenazi isteme hakkı vardır bir nebze. Ama üzgünüm ki siz dinlemek ve onaylamak zorundasınız. Ya da en yakın oksijen tüpü ile kafanıza vurabilirsiniz..

O nasıl bir hafızadır ya. Adam acemi birliğinde malzeme kuyruğunda tanıştığı antepli cemil'i bile hatırlar mı? Üstelik adam kapkara ve ön iki dişinin dipleri çürük.

Bu tür akrabalara denk gelmemek için dini bayramların da stadyumlarda coşku ile kutlanmasını diliyorum.

+ merhaba gardaş ben cemil nassın, ee misin?
- iyi sağolasın.
+ Sivilde neydin?
- ilerde yeğenlerimin bayramını sikertmek için yaşadığım her şeyi not alıyorum sivilde. Ön dişin takma mı?
+ kompile..
- Kompile mi? Tamam..
hemen kolundan tutulup avcilar ve aticilar kulubune uye yapilmaya goturulmelidir. atiyordur cunku, dinlenmeyi seviyordur anlatacak seyi yoktur, o an sahit olmadigi icin 10 teroristle silahsiz mucadele edip hepsini oldurdugunu bile anlatsa inanmak zorundasinizdir yani degilsiniz de ayip olmasin diye oyle gosterirsiniz. seyrek gorusmek cozum olabilir.