bugün

dün oynanan maçta bjk gol atsın diye sürekli duran top yaratan, maçın sonunda da aydının tekme yediği pozisyonda gollük atağı kesmek için toraman lehine faul çalan hakemdir.
bildiğin türk hakemi, dün görevini başarıyla yerine getirmiştir. allah belasını versin.
koyu galatasaraylı falan değildir.

aynen cüneyt çakır, fırat aydınus gibi birilerinin adamıdır. yap derler yapar, çal derler çalar, görme derler görmez...

renk aşkına ekmek kapısını riske ettiğini düşünenler saf mısınız nesiniz?

rüzgar döner yarın öbür gün beşiktaş, fener ya da kasımpaşa hakemi de olur ancak bugün türk futbolunda suyun başında olan yapılanma galatasaray'ı kanatlandırmak için çabaladığından bülent de onların türküsünü çalmaktadır.
bu adam sayesinde yine birileri para kazandı. ulan sen satma bari kendini.
sadece penalti hatasi konusulan hakem.. yirtiniyoruz efenim durduramiyoruz..

ibrahim toramani oyundan atamayan hakem. (engin hakaret etti diye kirmizi kart yemisti toraman yuzune yuzune amina koydugumun cocugu ya) dedi.. bulent sustu..
26.08.2012 BJK-GS maçında tartışmalı kararlar veren zat-ı hakem.
(bkz: bülent yıldırım ın fenerbahçeli olması)
2 Şubat 2013 tarihli Adanademispor - Denizlispor maçında yüzbinlerce küfür yiyip günah bırakmamış hakemdir. Daha kırmızı kart görmemiş Denizlispor'a bir maçta 4 kırmızı kart gösterip ardından da aleyhine penaltı veren şerefsizdir. Tamam adanayı çıkaracaksanız çıkarın da bu kadar belli edilmez ki 1-0 yenilirken bu kadar da kolay öne geçirilmez ki takım. bari berabere bitirt de çok belli olmasın.
bugün saçma sapan bir maç yönetmiş olan hakem şeysi. ayrıca beraberinde de çok komik kararlar vermiştir. top kendine çarpınca oyunu durdurmuştur.
an itibariyle eskişehir-gs maçının amına koymakla meşgul olan hakem müsveddesi. bir tane bile gs lehine düdük çalmadı. drogba tekme manyağı oldu amk! gs aleyhine verdiği iki sarı kartta cabası. tamam biliyoruz tüpçü ve azize'den talimatı aldın ama bari bu kadar belli etme!
karaktersizlik ve şerefsizlik temsili saç baş yolduran iğrenç korkak bir zavallı.
bugün de yine fenerbahçe'ye çalışmıştır. iyi soğuttu maçı son dakikalarda.
ALLEM EDIP KALLEM EDIP YINE GALATASARAY'IN BIR PENALTISINI YEMISTIR.
19 nisan 2013 galatasaray elazığspor maçında elazığspora ortasahada hiç faul vermeyerek bu alanda bir rekora imza atmıştır.

sindirme politikasını iyi belirlemiştir.
görev adamıdır.
net bir penaltıyı ve her türlü sarı olan kırmızı olkup olmadığı da tartışpılabilecek bir pozisyon olam harekete de kart vermemiştir. herkesin kalan maçları belli bir galatasray' ın kalan maçları belli değil. her hafta sürpriz bir hakem geliyor ve yeniyoruz. bu hafta da bu hakemi yendik bakalım haftaya kim gelecek?
fenerbahçe galatasaray kupa finali maçı hakemidir. evet.
Galatasaray tetikçisi odugu söyleniyor. evet.
gizli fenerbahçeli. Ulan faul ise faul neden 5 saniye sonra çalıyorsun düdüğü.
soyunma odasında gereken emri alıp gerekeni yapmıştır. 2 hareketle adam atıp melo itine kart vermeyen hakem. evet.
ilk yarı fenerli, ikinci yarı galatasaylı olan hakem dediler...

uzatmalarda beşiktaşlı olacak diye korktum...
bu akşam oynanan maça bakarak söylemiyorum bunu, benim için en eyyamcı hakemdir bu liglerin gördüğü. sadece serbest vuruşlarda kurdurduğu barajlara bakın, ki galatasaray'ın daha fazla serbest atışı oldu bu akşam. ama adam asla 9,15 e baraj getiremiyor ve bu adam bu tip maçları yönetiyor. yani yönetimine falan girmedim hiç dikkat ederseniz!
baraj mesafesi ayarlama konusunda belli ki bir sıkıntısı olan hakem.

fenerbahçe ya da galatasaray farketmez, kullanılan bütün sertbest vuruşlarda barajlar en az 50 santim ilerideydi ki baraj üzerinden kaleye gönderilen toplarda 5 santimin bile hayati önemi vardır.

bunu kendisi de biliyordur diye düşünüyorum.
11 ağustos 2013 galatasaray fenerbahçe maçının annesi bence çok iyi bir insandı, maçın anasını sikmemeliydi.

ceza sahası önünde her düşen galatasaraylı ya faul verilir mi ? temas dahi yok gözlerle gördük. allah belanızı versin, her fatih terim döneminde galatasaraylı topçular haysiyetsizleşiyor. fatih terim sonrası da galatasaray şampiyonluğu gördük ama bu adam ne zaman gelse oyunculara karaktersizlik ile başarı formülü uyguluyor.
bruno alvesin kırmızı kartının haksız olduğunu düşünen adamlar tarafından eleştirilen adam.

açık söylüyorum çok yetersiz bi hakem. ama arkadaş adamı alvesin kırmızı kartı üzerinden eleştiren adamların varlığını görünce kafayı yiyorum. o iki haraket sonucunda kırmızı kart göstermeyecek hakem gitsin evinde örümcek ağı temizlesin. kırmızı kart üzerinden eleştiri yapacak adamlara diyecek bi şey yok zaten. yazık.
bruno alves' e gösterdiği iki sarı kart da doğru olan hakem. bu konunun tartışılması bile komik ve saçma olur.