bugün

bilen bilir pek güzel olmayan kızlar, genelde kısmetleri kapanmasın diye kendilerinden daha güzellerle gezmezler. dışarı çıktıkları zaman yanlarında çirkin kızları dolaştırıp böylece kendi güzelliklerinin ortaya çıkacağını düşünürler.

bülent ersoy'un arkadaşı da böyle bir düşünce ile yancı olmuş. ancak bülent'in son haline de bakılacak olursa; 'al birini vur öbürüne' durumu mevcut. *
bağıran kadın linki atılsaydı bu kadar kötü hissetmezdim.
bana arkadaşını söyle sana kim olduğun söyleyeyim sözünün canlı örneklerindendir.
arkadaşlarıma kızdığımda seni bülent ersoy'a veririm diyordum artık seni bülent ersoy'un sarışın arkadaşına veririm diyeceğim sağol sözlük...
Yarabbi Ya Resulullah..

Ateistlere gösterilse hemen hak din islamiyete dönerler..

Allah ım beni affet.. sen büyüksün kullarına acı .
gay'lere daha çok saygı duyulmasına yol açar zira tanrının kendilerine verdiği vucutla mücadeleye girmez gayler. ruhları kadındır ama görüntüleri erkektir.

oysa bu tür travesti ve trankseksüeller ise görüntüleriyle de kadın olmaya çalışırlar ama sonuç doğal olarak fiyaskodur.ortaya çıkan görüntü çok zaman mide bulandırır.
Promosyondur. Bulent ersoyu alana sarisin arkadasi aninda bedavadir. Ruyamda gorsem korkarim. Belki tek tek daha sempatik olabilirler.
kadın görünümlü arkadaştır.

ve sonra masaya çıkarttı hızla vurmaya başladı.
Rüyama girseler uyandığımda beni yaratıklar kovalıyordu diye anlatırım yeminle ikisini.
fotoğrafı gördüğüm vakit "allah belanızı versin işte asıl bunlar yasaklanmalı arkadaş lan iğrençsiniz ! sizin yerini hollanda olmalı !! " diye tepki gösterdim. haklı mıyım ? -evet !
memleketimin travestisi bile bambaşka denilen türden. ulan ne kalitesiz ne çirkin bir milletiz biz travestimize bak o bile öküz gibi ya. elalemin travestisine bak bi de cillop gibi taş hepsi de. kötü örnektir.
güzel kızlar arkadaş olarak hep çirkin kızları seçerler.
güncel Önemli Başlıklar