bugün

melih üzerinden tayyip agaya vuruyor efendim. her ne kadar samimiyetsizliğine güvenmesek de alttan alta muhalefet yapıyor olması insanı mutlu etmiyor değil. bakıp göreceğiz... bülent'i izlemeye devam.
ülkeyi parsel parsel satan Melih gökçeye ağır giydirmeler de bulunmuştur. zira kendisi devletin ağlama görevlisidir, çok Müslümandır ya(!).
ne oldu da buün ses çıkarmaya karar verdi sorusu akla elmiştir ister istemez.
Ankarayı parsel parsel satarken niye sustun hocam
ya da bunca zaman bunca yolsuzluğu biliyordun da neden sustun izin verdin.

akp de biri konuşuyorsa bunun arkasında kesinlikle başka bir hesap başka bir plan vardır.
kimse onurundan konuşmaz o partide.

izleyip göreceğiz bakalım ne çıkacak altından.
meşhur konuşmasının sonunda gökçek ile ilgili olarak "muhtemelen kendi başına karar verdiği bir konuşmadır ama bunu birileri üstüme saldırdıysa benim kulağım deliktir, o isimleri de bulur teşhir ederim" diyerek açık açık uzun boylu birilerini tehdit ettiği yalnızca benim dikkati mi mi çekiyor lan diye düşündüren siyasetçidir.
açıklama yapmak için seçim gününü bekleyen zat. eğer varsa onurun haysiyetin beklemez yarın bütün usulsüzlükleri dökersin ortaya.
Akp deki mevki sahibi nadir onurlu adamlardan biridir. Herkesin ne halt yediğini de bilmektedir parti içerisinde. Takdir edilesidir.
melih gökçek hakkındaki sözleri 17-25 aralık operasyonu'nun turnusol kağıdı olacaktır. operasyon darbe değilse zaten yolsuzluk var diye akp hükümetinin ankara belediyesi'nin üzerine çökmesi gerekiyor.

http://mehmetbaskan.com/2...lik-operasyonunu-cozecek/
Tayyip efendinin iplerini elinde tutan şahsiyettir. *
http://m.hurriyet.com.tr/Haber?id=28568591
100 dosyayı açıklayıp açıklamayacağı merak edilen siyasetçidir.
(bkz: akp nin iran dan korkup israil e sığınması)
aglatmak icin, yuzune vajina diye bagirip kacin.
Melih Gökçek'in oğlu aday: Bülent Arınç şimdi ne diyecek? Otorup aglar herhalde.
bülent arınç'tan yeni bombalar gelecek mi?
hatırım varsa gökkçek'in oğlunu akp'den aday yapmazlar demişti: http://habergzt.com/arinc...lunu-aday-yapmazlar/1755/

listeler açıklandı osman gökçek aday.
suratından sinsilik akan kişi.

rte falan hikaye, esas uzun adam budur. ülkeyi esas yöneten bülent arınç'tır. bir gün bu gerçek ortaya çıkacaktır, bundan eminim.
"israfın önünü alsak sizden vergi almamıza gerek kalmaz. 13 yıllık iktidarımızın her tarafı altın yazılarla, başarıyla doludur. Ama israf konusunda karnemiz kırıktır. Haberiniz olsun. ’Allah israf edenleri sevmez diyor. Belediye başkanı da, milletvekili de, anne baba olarak ebeveyn olarak siz de israf etmeyeceksiniz. "Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç.sıkıntı bu israftan bile herkesin rahatsızlık duymaması. birde haberiniz olsun kısmı insanı karamsarlığa itiyor.
Partide ki en akıllı adamlardan biri olduğunu son 1 ay'da ki açıklamalarıyla kanıtlamıştır. Hayatta kalmak için gemiyi ilk terk edenlerden. Game of Thrones'da ki Lord Baelish e benzetiyorum bu sinsi adamı.
bugün maiyetindeki 500 kişi ile cuma namazını eda eden bursa kralı.
"eee bunca zaman aklın nerdeydi..." ile başlayan cümle kurmaya utanıyor insan ama biraz geç olmadı mı?

hadi biz yine iyi düşünelim; "doğru zamanı beklemiştir belki", diyelim...
(bkz: israf karnesi)
3 dönem kuralına takılmasaydı asla ama asla partisiyle ilgili en ufak bir olumsuz imada dahi bulunmayacak olan siyasetçi.Adamı itin götüne soktular hâlâ konuşurken net değil. Şaklabana çevirdiler. Çoluk çocuk ayar veriyor twitter da. Tutup ta israf yapılmamalı dedi diye övmeye falan gerek yok. Adam olsaydı 17-25 in ertesi günü tavrını koyar tarafını belli ederdi. Böyle kapı önüne konulduktan sonra konuşuyormuş gibi yapması karakterini çok güzel özetliyor. Hiçbirine acımayın. Hiçbirini affetmeyin.
soykırım söylemlerine açıklama olarak; bilerek kasıtla ve isteyerek yapmadık demştir. *
KKTC Cumhurbaşkanlığına seçilen Mustafa Akıncı'nın sözlerine dair 'Kimse yavru vatan söyleminden gocunmasın' demiş başbakan yardımcısı.
Ahmet davutoğlu pensilvanya'yı ziyaret ettim.bundan abdullah gül'ün de önceden haberi var demişti.
abdullah gül de ben çok iyi hatırlıyorum bana sonradan haber verildi dedi.
Bülent arınç da her ikisi de doğru söylüyor dedi.

böyle bir durumda iki kişi birden nasıl haklı olabiliyor.
birçok şeyi içine atmış kişi.gökçek konusundan sonra veysel eroğlu dışında hiçbir bakanda vakıf sevgisi yok deyip yüklendi.özellikle maliye bakanına.onlara nadanlar olarak seslendi.