bugün

aynı gün hatta aynı saatte doğan ikiz kardeşlerin birbirinden tamamen farklı kişiliklere sahip olmsaıyla kanıtlanan bir gerçektir.
özellikle boş beleş insanların asla inanmayacağı gerçektir. kişilik öyle zannettiğiniz gibi basit bir şey değil bu kadar kalıba sokmayın kendinizi! aptal görünüyorsunuz. hele bir de tanıştığında ilk sorusu burcun ne?? olan kızlar var ya. tiksiniyorum sizden.
kova burcuyum. burçlara inanmam. bundan yıllar önce bi burç yorumu okudum. sayfalarca yazmışlar, atmışlar tutmuşlar. hiç birine inanmadım. yazdıkları herşey bana uyuyordu fakat tesadüf dedim. en sonunda yazan cümle ise beni benden aldı.

''Kova burcu akılcıdır,rasyonalisttir. Burçlara inanmazlar.''

O günden bu yana ne olduğumu şaşırdım. inanmıyorum ve bana inanmadığımı söylüyor. (bkz: göte gelmek)
astroloji palavradır. o yüzden burçlar da palavradır. bir tane materyalist açıklama yapan olursa buyursun alta yazsın ben sonra dönüp okurum.
Tamamen yalan diyemeyiz ama her insanada uyacak bir sey değil diye düşünüyorum.

Mesela diyor ki xxx burcu kadini cok güzeldir. Neye göre fiziksel özellikler genlerden gelen bir sey iken nasil burçlara bağlanıyor anlam veremedim.
(bkz: barnum etkisi)

Burçlar tamamen saçmalıktan başka bir şey değildir.
Salak saçman bir şey. Yok venus güneşi ittirdi yok Jüpiter Satürn ün etrafındaki halkaya kabardı. Maldan bir ilim.
Başak burcu hariç diğerleri gerçektende yalan benceede.
burçlar yalandır arkadaşlar. çocukken size burcunuzu söyleyip olmanız gereken kişi olarak beyninize kodlarlar sadece.

geçiniz.
Başak, kova, balık, yengeç, terazi, ikizler, gibi sikko burçlardan birine mensup olan zavallı beyanı. Halbuki temmuz-ağustos gibi doğmayı başarabilseydi allahların burcu aslan'a mensup olabilirdi ama bu onun suçu değil.. annesinin suçu.

Aslan burcu allahtan büyüktür. Akıllı olun.
Erkek de Aslan kadın da Terazi Burcu on numara burçtur gerisi hikayedir belki akrep de olabilir emin değilim.
Bunu şimdi mi söylüyorsunuz??? Yıllardır bizi kandırmalarına göz yumduktan sonra mı? Bugune kadar nerdeydiniz laannn??!!
Ben onları hep gerçek sanırdım..
Nalet olsun size!!
Coranae australis takım yıldızı. Türkçe ismiyle Güney tacı sabit yıldız kümesi. Tam üzerinde 18 martta bir kavuşum yaşanan takım yıldızı. Buna göre ay mars jüpiter satürn ve pluto, hepsi bir araya gelip neredeyse yanyana dizilmişler bu takım yıldızın ön hizasında yerleşmişler. üstelik en altta kaus medius sabit yıldızı, en üstte polis sabit yıldızı var. Zaten daha önce (26 aralık 2019) geçen yılın son güneş tutulması da yine adı geçen bu kaus sabit yıldızı etkisinde gerçekleşmiş. Yine Corona sabit yıldızı üzerinde meydana gelen bu tutulmadan 3 gün önce Covid-19 un ilk başladığı yer wuhanda ilk vakanın görüldüğü günlerde. ilk covid vakasının tarihi 23 Aralık 2019. Peki pandemi Ne zaman gelişip dünyayı tehdit etmeye başladı? 18 marttaki o büyük kavuşumda. Hayırlı bilimsel işler..
burçlar sahte bilim örneğidir ve zırvalıktan ibarettir. insanlar değişken varlıklardır. karakterleri ve eylemleri öyle birkaç burca sığdırılamaz.
Fala inanma ama falsız da kalma ayarın da birşey dir.Ama şu var belki ilerde insanların doğdukları mevsime göre karakterlerin de farklılıklar olduğuna dair bilimsel bir açıklama gelebilir.
Dünyada ölümden başkası yalan.
Ben de inanmazdım sonra ilk gördüğümde bana çekici gelen kadınların istatistiğini inceleyince terazi ve yay burcu olduklarını çözdüm.
Yalan kısmı evet olabilir. Ama bir burç yorumcusu çıkıp teraziler bu ay para gelecek dedigi zaman kimleri kastediyor bütün terazilere para mı geliyor hayır oysaki yalandan ibaret.