bugün

Gayet normal birşey. Neden mi? Çünkü her burcun ôzellikleri arasında oldukça güzel şeyler yazar. Eee insan da görünce tabi ki bu benim. Burcumun tüm ôzelliklerini gôsteriyorum der. Çok takılmamak gerek.
inanmayayım diyorum ama her defasında burç özelliklerini okuyunca hayret ediyorum.gene de hayatımızı burçlar üzerine kurmak doğru değil.
akrep burcu kadını nı tanıdıktan sonra iyice inandım.
hurafedir. Çok günah yazılır yapmayın.
Şahsım adına mantıksız bulduğum davranıştır . Bunu nedenini ülke içindeki nitelikli bilgi kaynaklarının eksikliklerinden kaynaklandığını düşünmekteyim . keza batın inançlar , fal kültürü , saçma sapan saplantılar da , nitelikli bilgi eksiliğinin bir sonucu . Ülkeler arasındaki nitelikli - niteliksiz bilgi mukayesesi yaparsanız , aşağı yukarı böyle bir sonuca varırsınız .
aptalcadır. 7 milyar insan 12 ye taksim edilemez. gökyüzünde bilmem ne takım yıldızlarından 13 tane vardır. işte burçlar bu yıldızlardan yola çıkarak tasarlanmıştır. burç kavramı ilk olarak insan karakterine etki eden bir şey olarak anlam kazanmamıştır. sonrasında bu anlamı teşkil edince 12 aya rahat bölünebilsin diye 1 tane yıldız siktir edilmiş geriye 12 burç kalmıştır. sonra sen bu gök cisimlerinin karakterine kişiliğine tesir ettiğine falan inanıyorsun. kusura bakma ama salak mısın aq ? şimdi biri çıkacak ama kuranda var diyecek kendimi boğazlayacam.
Burçlara göre herkes iyi kimse kötü değil o kadar kötü insan ne burcu o zaman anlamıyorum.
Astroloji diye bir bilim vardır arkadaşlar ve bilim dalını müslümanlar bulmuş ve geliştirmiştir. Burçlarda bu işin donelerinden birisidir. Fal ile burcu karıştırmayın.
Astroloji diye bir bilim yoktur.
Bilim sayilabilmesi icin sinandiginda %95 ten fazla olumlu sonuc vermesi gerekir.
Olsa olsa sözde bilimdir.
gayet normaldir. mesela biz geyik burcuna inanıyoruz. acayip geyik yapıyoruz şu an.
Borclara inanmak okudum da
Ne inanmasi iliklerime kadar hissediyorum dedim.

Degisiktir.
aptalcadır. o kadar aptalcadır ki ne kadar aptalca olduğuyla ilgili yayımlanmış bilimsel makaleler bulabilirsiniz. burçların bilim olduğunu iddia etmek ise inanmaktan bile daha aptalcadır.*
napalım fal a inanma falsızda kalma demişler.
Kendi burcunun özelliklerini okuyup,

"aa beni anlatıyor"

diyen insanın kabullendiği şey.

Her burca egzantirik bişi eklenmesinden oluyor.
Burçlar anlamsız olsa bile mantıkları biraz doğru.

Yani gezegenlerin veya ayın bulunduğu konumun dünya ve insanlara bir etkisi olduğu kesin.

Ama işte bu etkiler özel değil de genel olur

Yani sadece işte terazi burcu değilde yengeç burcu da diğer burçlar da olan kişiler de etkilenir.
dönem dönem burçlara inanıyorum. bazı zamanlar piyano ustası olmak istiyorum. kahve falı için 80 km gidip bi kadına baktırasım geliyor. saçma bi kılapta, apaçi dansı yapmak istiyorum. uçaktan paraşütle atlayıp korkudan bayılmayı dilediğim zamanlar oluyor. bazen karnımı yatay kessem akacak sıcak kan huzur verecekmiş gibi geliyor. her öpüşmede, ilk öpüşmedeki kadar heyecan verecek bir kadın olduğunu düşünüyorum. makyajlı bir bmwyi perte çıkarıp bi sigara yakmak beni heyecanlandırıyor. siyasete atılıp toplanan binlere, "ulan ne kadar yavşak tiplerisiniz amk" demeyi ölesiye istiyorum.

velhasılı hepi topu evden işe, işten eve yaşanacak bir hayat var. en azından bu ülkedeki %90 için. bırakın ufak tefek aptallıklar yapalım. şu hayatı sabırla, isyan etmeden, sunulanı yaşayarak tüketmekten daha büyük aptallık var mı? dinimize söven müslüman olaydı 2 rekat içimiz soğurdu amk.
inanç özdedir. anlatamazsın ki ? Soyut, metafizik... tanrının varlığı için bile kanıt bekleyen tipler tabi ki burçları zırva bulur. isteyen inansın isteyen inanmasın yav. siz inanmadınız diye ikizler burcu erkeği taşaklarından kaybetmedi...
burçlara değilde gök bilimin bize mesajlar verdiğine inaniyorum.bunları yorumlayanlarda üçkağıt olabilir o ayrı.
tamamen saçmalıktır. astroloji de tamamen palavradır. simya da öyleydi. aksini iddia eden kendini inkar etsin.
Ben de eskiden inanıyordum ama artık inanmıyorum. Hayatın gerçekleri ve hayatımızdaki gerçekler daha ön plana çıkıyor.
görsel
ne demişler burçlara inanma, burçsuz da kalma. *
ben inanıyorum arkadaş burçlar ne dediyse bir bir başıma geldi. başınıza gelince görürsünüz.
sahip olduğum burcun çoğu özelliğini taşıyorum. inanıp inanmamak önemli değil, illa ki etkisi var.
Aptal kızları belirlememizde işimize yarayan bir kriter. inanlar şu videoyu mutlaka izlemeliler:
https://youtu.be/CoZ-NRsGWKw
güncel Önemli Başlıklar