bugün

burçların karakterlerini bilen adamın uyguladığı yöntemler. terazileri yer akrepleri yalar aslanları severim. ama en tatlıları ve kolayları da başaktır.
boğa burcu olarak pusuda beklediğim yöntemler.
birkaç tane ekleyerek yardımda bulunabileceğim yöntemlerdir.

hedef yengeçse, mutlaka hayvanları ve bebekleri sevdiğinizi göstermeniz gerekir.
hedef ikizlerse, sürekli değişin. ikizler çözemediği insanları sever, monoton insanları sevmez.
hedef boğaysa, lüks hediyeler ve anlamlı iltifatlar işinize yarar.
boğa burcuna göre söylendiğinde, uygulayacağım yöntemdir. tutarsa kendimi ifşa edeceğimi duyuruyorum.
kızın doğum gününü öğrenmekle başlayanların sistemidir.
Başaksan kafanı kuma göm. Hiç şansımız yok yahu
(bkz: sbag ile hatun kaldırmayı öğreniyorum)
yay: fedakarlik bekleme, ilgiyi kesme.

akrep: seksi ol, bakışların delici olmalı.

oglak: ufkunu aç da öyle gel.

kova: tipin düzgün, sen marjinal, aynı zamanda Görgülü ol ayı olma.

terazi: gönderdiğin hediylerin özenli olmalı.

boga: görünce kac.

aslan : kibrini dogallik arkasina gizlersen olur.

koc: birak o koşsun.
Kaldıraç ile kadın kaldırma yöntemidir. Arşimet ne demiş, bana bir kaldıraç verin tüm karıları kaldırayım.
ikizler: çene. çok ve gereksiz konuşacak sizin de dinlemeye tahammülünüz olacak. hem de sıkılmadan. ayrıca, kılık kıyafetiniz de çok düzgün olmalı. uyumlu olmalı.
terazi: güzel sözler kullanın. onunla ilgilendiğinizi belli edin. yanına giderken güzel giyinin.
yengeç: onu umursamayın. bir umursayıp sizi yakalamaya çalıştığı anda ondan kaçın. peşinizden o gelecek.
oğlak: rahat bırakın ve sürekli haklı olduğunu söyleyin.
başak: bakışlarınız ve üstü kapalı sözlerinizle onu çıldırtın.
aslan: onunla bol bol kavga edin.
yay: arkadaşça yaklaşın, sürekli onunla gezin, sonra birden sevdiğinizi söyleyip kafasını karıştırın.

benim fikrim tabii. benim sevgililerim ikizler, terazi, oğlak ve aslandı. diğerlerini nasıl etkiledim hatırlamıyorum. ama çok fazla kız dostunuz olursa kızlar nasıl etkilenir, kızlar ne ister çok iyi öğreniyor herifler.
kovaysa kaç, zaten ilgini anlamışsa o gelir seni bulur ve hayatını siker.
ikizler kızına bir erkek: seni seviyor gibiyim, ama sevmekle sevmemek arası ince bir çizginin üzerinde bir akrobat misali hangi tarafa düşeceğimi bilemiyorum.

ikizler kızı: (içses: ne diyor lan bu, kafam karıştı, mal mı adam mı karar veremedim) dış ses: tokmakla beni niyazi :/

iş bu entry bir ikizler erkeği tarafından ölümüne ironi içererek yazılmıştır. kız kızdır aq, burcu mu var? nefes alsın yeter...
Mesaj , telefon , görsel etkilemelerin hepsi boştur bir hatun kaldırmak istiyorsan cash'i konuşturacaksın .

(bkz: Canlı paranın konuşması olayı) .
teknik ve taktik geliştiren erkeğin burçları öğrenerek ki kadınlar burç muhabbetini sever düşürme yöntemidir.
tek kelimeyle artık bayatlamış numaradır.