bugün

saçma bir şeye inanan ve ona göre hayatını yönlendiren tipitiptir.
astrolojiye güvenen insandır. Asla şaşmadı ve şaşmayacak.
Maldır ameke.
salak saçma bir şeydir. kendince bir şey bildiğini sanarak %100 önyargılarıyla karşınıza geçer, genellikle sonradan anlarsınız bu tip salaklara bu özgüvenin nereden geldiğini. sizi bir şeylerle itham etme olasılıkları da yüksek. siktir git manyak mı ne diye hakaret ederseniz de sizi ölümüne suçlarlar, kin ve nefret dolu saldırılarda bulunabilirler. o yüzden bunlara hakaret etmeyin, usulca kendi haline bırakın yıldıza mı inanacak, plütona mı güvenecek, boka mı tapacak, ne yapacaksa yapsınlar.
Burçlar insanların özelliklerini öğrenmenin en kısa ve doğru yolu olduğundan bu tip benim. bana zıt burçlardan kişilerle asla anlaşamam ve bu hiç değişmedi.
akrepler çok kıskanç olur bilin istedim.
Saçmadır. kişinin karekterini kendisinin değilde yıldızların belirlendiğine inanır. O zaman insanda irade seçim diye bir şey yoktur. Eğer burcumda yalancılık varsa kimse beni yalan söylediğim için yadırgayamaz. Sonuçta benle aynı gün doğan her insan gibi bende yalancıyım bu benim seçimim değil.
boş işlerin insanıdır.
Saçmadır. Ama şöyle bir gerçekte var ki kendi burcundan olan insanlarla daha iyi anlaşıyorum.*
maldır. açık ve net.
arkadaş değil sevgili edinenler var. başıma geldi.
terazi burcu bir kızla çıkmaya başladım 2-3 aylık ilişki süresi boyunca kız sürekli bana sen tam bir koç erkeğisin yürümez, bak bunu burcun yüzünden yapıyorsun, biz ayrı burçların insanlarıyız deyip ayrıldı benden. 1-2 ay sormayınca, işte tam koç burcusun hiç aramadın sormadın, inat yapıyorsun deyip mesaj atmıştı. ben yine sallamamıştım.
şu tarihte doğduğu için bir insanı direkt kalıba sokmak çok saçma.

buna inananlar daha saçma.

hayatını buna göre şekillendiren insanlar daha daha saçma.

bir insanın doğduğu günle kimlerle iyi anlaşıp anlaşamadığını belirlemek, geleceğini söylemek hangi akla mantığa uyuyor merak ediyorum.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar