bugün

babasının elinden tutup milli yaptığı çocuktur. artık kim öle kim kala.

(bkz: ilk ilişkiyi travesti ile yapmak)
bursa'da motor ustası amca, 13 yaşındaki yeğenini ilk cinsel deneyimini yaşaması için bir hayat kadınının evine götürdü. evden çıkınca durumlarını şüpheli gören ve mahallede devriye gezen polis, amca-yeğeni çevirdi. amca durumu anlatınca, evdeki kadın da gözaltına alındı. kadının transseksüel olduğu ortaya çıktı.
haber burada:
http://haber.gazetevatan....li-felaket/329658/7/Yasam
(bkz: headshoteron)
biz headshoteron bekliyorduk fakat bu bildiğin cahil profesor.
headshoteron ve cahil profesor ortak çalışması ile ortaya çıkarılmış yıllar yıllar öncesine ait çocuk. şimdi 15 yaşına girdi. arkadaşları ona ay hoşt ulan amına kodumunun diyor.
milli değil, ümit milli olmuş çocuktur. babasının elinden tutmamış benim aklıma uymuştur.

8 sap içerse böyle olur diyerek başlamak isterim cümlelerime. çimenlere oturmuş 3 vodka ve 20 birayı önlerine koymuş 8 sap. vodka bira kaosunda kafayı bulmuş, sapıtmış ve konuyu uçkura düşürmüş 8 kazık kadar sap. derken biri itiraf eder 'evlenicem hacı ben'... 7 sap sessiz. 'milli oldun mu sen' diyen bi mırıltı yükselir kalabalıktan. 'hayır' der taze damat. telefonlar çıkarılır eş dost aranır, numaralar bulunur, pazarlık yapılır ve saplar belirlenen adrese doğru yola çıkar. 8 sap bu dile kolay hangi eve sığsın. ikişer ikişer yukarı çıkmaya başlar saplar, inenin yüzünde bi tebessüm, bi fucker havaları. en son ikiartibir alır na-milli arkadaşı çıkar yukarı sokar odaya, kapidada hatun kişiye tembihte bulunur; 'aman canım ilk olacak, özel olarak ilgilen.'. bahşişi alan hatun kisi 'merak etme, sen de bu odada bekle gelecek simdi arkadaş' der dalar milli maça.

sakince yerinde bekleyen ikiartibir once koridorda ona doğru gelen gölgeyi, daha sonrada kapıda beliren ızbandut gibi varlığı görür. tek kelimeyle sarışın bülent ersoy. anam..! kaçsan kaçılmaz, soksan sokulmaz, hadi soktun mide almaz. önden altı tane mücahit gelmiş hiçbiri mi.anlamamış arkadaş. hepside aşağıda anlatıyor şöyle soktum böyle koydum. once kekeler, sonra 'cüzdan' der... 'cüzdan arabada kalmış' tabi iniş o iniş.

iner inmez sorar tabi 6 fucker'a; siz bunların travesti olduğunu harbi anlamadiniz mi hacılar?

anlamamışlar tabi ama olayı makaraya bağlayıp hazmetmeleri o dozda alkolle zor olmaz. peki o garibim oğlan? ağzı kulaklarina varmış yanımıza gelirken nasil söylenir ki bu ona söylemedik vesselam. şimdi evli, mutlu, çocuklu. büyüklerinin ellerinden, küçüklerinin gözlerinden öperim ama olayın hala farkına varamadı ya aklını sikeyim demeden de duramıyorum.

edit: üst kısmı mobilden yazdığım için olayı ne kadar kısa ve sıkıcı tuttuğuma sabah ben bile inanamadım ama olsun uygun yer ve zamanda anlatırım, dinletirim.
güncel Önemli Başlıklar