bugün

son dönemde gündemi fazlası ile meşgul eden iddiadır.

etlerin toplatıldığı söylenmekte.
eskişehir adalar burger king' te, afiyetle menülerini yiyenlere bağırarak hatırlattığımız iddiadır.

-bakteri var onda yeme yemeeeeeee.
burger'ın artık afişe olmuş o çok gizli lezzet sırrıdır.

(bkz: ne kadar pis o kadar mis)
burgerda salata satışlarını arttırabilecek olan iddia.
burger king in köftesinin tadının 2-3 gün boyunca damağımda kalmasının sebebi olabilirdir.
hayvan yese hasta olur şeklinde açıklamalara sebebiyet veren iddiadır. şaşırtmamıştır.
keşke sorun sadece burger king'de olsa, çözümü çok basit olurdu o zaman ama asıl sorun ana dağıtıcı firma fasdat gıda dağıtım şirketi'nde. bunlardan alınan 160 bin porsiyon, yani 12 bin ton etin zehirli olduğu tespit ediliyor. bu etler sözde imha edilmek üzere zeybek katı atık merkezi'ne gidiyor ama noluyorsa burada buharlaşıyor etler. ya buraya hiç gelmiyor ya da katı atık merkezinden başka yer yada yerlere gidiyor. katı atık merkezinin söylediği ise şuyu vukuundan beter: biz etleri köpeklere yedirdik diyorlar. incelemede o kadar eti köpeklerin iki ayda yemesinin mümkün olmadığı anlaşılıyor, zaten yedirmiş olsalar zavallı hayvanların çoğu ölürdü. velhasıl o zehirli 12 bin ton eti vatandaş yiyor. o yüzden şu sıralar dışarıda et yememeye özen gösterin. bir müddet salam, sucuk, sosisten de uzak durmak lazım.
mc donalds ın hasetliğine bağladığım iddia. var burda bir ayar var. ya da ben paranoyak oldum...
arkamda biri mi var lan!?
(bkz: caps yok mu caps)
(bkz: bakteri seni çağırıyor)
yediğimiz herşeyde bir miktar bakteri olduğu için, önemli olan hangi bakteri olduğudur.
gerçi bunlar şüpheli duruyor;

görsel

görsel *

görsel *
stv haber kuşağında yaklaşık 20 dakika boyunca gösterilen iddia. söylediklerine göre burger king tarafı da kabul ediyormuş bu durumu. bakalım bakterilerden ne açıklama gelecek, merakla bekliyoruz.
--spoiler--
stv muhabiri: şu sıralar burger king ile birlikteliğiniz konuşuluyor ne diyorsunuz?
bakteriler: (bkz: sadece arkadaşız)
--spoiler--
duyduğuma göre bütün büyük oyuncular toplanmış, hangimizde bakteri çıksın demiş ve şişe çevirmece oynamışlar. şişe burger king'in patronunun önünde durmuş ve iddia burger üzerinden yürümüş. şişe ne şişesiymiş onu öğrenip siz meraklı sözlükçüleri bilgilendireceğim.
Bokla beraber servis yapılsa dahi tercih edenler mutlaka olacaktır.. Köpeklere vermek için saklıyorduk biz o etleri tarzında garip bir açıklama gelmiştir burgerlardan..

edit: Tarım Bakanı, Burger King'in hamburger tedarikçisi Fasdat Gıda'dan alınan 12 et numunesinden 8'inde zararlı bakteri tespit edildiğini açıkladı.
Şirket, bakterili etler için ''köpeklere yedirilmek için alındı'' savunmasını yaptı.
'Bırak bakteriyi, babam çıksa yerim' diyerek savuşturulması gereken iddia. Emperyalizmin yoluna taş koyanlar karşısında beni bulur da demek gerek aynı zamanda.
o kadar dikkat ediliyorsa yenilene içilene, evde haşlanmış sebzeni ye bebeğim durumudur. Zira işi olmamalı bu insanların dışarda yemek yemekle. Zira ben steakhouse'u bırakamacağım için, küçük kaşıkla büyük yemek yemeyeceğim.
(#9464785)
bir süre mc donalds ve burger'dan uzak durun.