bugün

iğrenç bir kokudur.

uzun zamandır ilk defa geçen günlerde bir burger king hamburgeri yiyeyim dedim, aldım bir arkadaşımı gittim. neyse böyle kötü bir koku olamaz, leş gibi afedersiniz. bir daha mı asla. yemem yiyenede karışmam. 30 kağıt girdi o da ayrı mesele.
ketçap mayonez koyulmadığı zaman yemeyi deneyin. iğrenç bir koku ve yağ kombinasyonu oluşuyor.

galiba hamburger , ketçap mayonez olmasa bir hiç. bizim ekmek arası köfte sağlık açısından fark atar. tabii lezzette bir o kadar.
yağın hiç değişmediğinden, köftenin ise direk buzlu halde atılmasından dolayı oluşan kokudur. yenilmemesi gerekir gidin ızgara köfte yiyin mis gibi.
burger king ten tiksindiren kokudur, birde hergün önünden geçmek zorunda kalıyorsanız vay halinize...
mis gibi kokoreç dururken tabiki kötü olacak kokudur. alternatif için:
(bkz: adana dürüm)
(bkz: yengen)
(bkz: et döner)
dun aksam bi yiyim dedim bayat mi geldi ne geldi hayatimda ilk defa bir hamburgeri tadindan dolayi zar zor bitirdim lanet olsun. uc gun oncesinin hamburgerini mi verdin lan amin oglu diyip tutup zorla yedireceksin onu o personele.
insanların uyanmaya başladığını gösteren tepki. kayış gibi köfte mi olur arkadaş.