bugün

trabzonsporun satilik forveti...eger satarlarsa gelir elde edebilirler yoksa
seneye elde patlayacagina eminim....
kendisini izlerken aklıma hep mahalle maçlarındaki estetik hareket yapmaya çalışırken komik görünen arkadaşım gelir. bu arada ne yazık ki bitirici değildir.
Bir kaç hafta önce (bkz: tanju çolak) kendisi hakkında güzel bir yorum yaparak şu sözleri ifade etmiştir.
izliyorum, hep ayak içi vuruş, bir rovaşata yoki vole yok, iki çalım atıp plase yok, yaratıcılık yok ! Ben mesela golün her türlüsünü attım...
11 yıllık profesyonel kariyerinde 87 lig golü atan büyük golcü (!) inşaallah futbolu bırakana kadar 100ler klübüne girebilmesini bekliyoruz.
kesinlikle büyük takımlara karşı gol atamayan yeteneksiz(!) forvet. fb, gs gibi sıradan takımlara gol atmakla büyük golcü olunmaz. bunu öğrenmesi gerek.
tigana, bu adamı sürekli oynatırken, ne işi var bunun beşiktaş'ta diye söylenip durdum. fenerbahçe'de de yeterli şans bulduğunda, şimdi siz çekin bu azabı dedim hep. aralarda manisa'da, eskişehir'de parladı, ufak takım topçusu diye hafife aldım. trabzon'a gitti, karambol topçusu dedim küçümsedim. bomba misali patlayarak stoperlerin arasına koşup goller attı; başka türlü atamaz teknik yok, anca koşar koşar abanır dedim. adam durmadı, bana inat 30 metreden frikikler sallamaya başladı. burak yılmaz, ben senden çok özür diliyorum. sana ettiğim lafları birer birer yedirdin bana. hala daha içimdeki yaratık seni beğenmiyorsa da, en azından attığın o kadar gole istinaden şapkamı çıkarıp saygılarımı sunuyorum.
bu sezon girdiği 79 gol posizyonundan 32 sini gol yapan atletic forvet.
mahallede top oynayamayacak futbolcu. (bkz: beleşçi)
çok iyi düz koşuyor.
15 nisan fenerbahçe maçında burnu kırılan forvet.
koşu yollarını düzgün kapatınca gol atamayan forvet.
bir itü sözlük yazarı ayrıca.
antalya çocuğudur ama antalya'da hiç sevilmez. aynı sahalarda top koşturmuşluğumuz vardır.
hiç unutmam eskiden haftasonları kırmızıgül'un ordaki 75.yıl tesislerinde koşarken burak hep gs şortu giyerdi.
selçuk inan ile buluşup şike yaptığı kanıtlanmış oyuncu.
Elinde Raporu Olduğu Halde Fenerbahçe Maçında Oynamayan EMENiKE Hapishane Köşelerinde Süründürülüp Bu Ülkeden Kaçırılıyorsa. "Burak YILMAZ'a doktor oynayabilirsin dediği halde OYNAMAK iSTEMiYORUM" demek ŞiKE değildir de nedir? emenike olayında ortalığın * koyanların gıkı çıkmıyor şimdi.
maske takmak istemediği için oynamak istemediği söyleniyor lakin daha önce hem tolga zengin hem de burak yılmaz maske takarak çıktıkları maçın hemen başlarında maskelerini çıkartarak oyuna devam etmiş ve sağlıklarını tehlikeye atmışlardır.

Emenike ile burak yılmaz'ı aynı cümle içinde kullanan arkadaşlara allah akıl fikir versin. selçuk inan ile hafta içi görüntülenen burak yılmaz'a dikkat çeken arkadaşların, derbiden 2 gün sonra selçuk inan' nın, volkan-zeynep demirel çifti ile birlikte yemek yemelerine de bir yorum yapmalarını bekliyorum.

insanları paranoyak yapanları, bu paranoyaya alet olupta komplo teorileri üretenleri ve bu vesile ile kul hakkına girenleri de allah'a havale ediyorum.

not: 03-04 sezonu trabzonspor-galatasaray, 04-05 sezonu galatasaray - trabzonspor maçlarının skorları ile iki takımın ligde ki pozisyonlarını süzgeçten geçirip, hatta basında çıkan haberler ışığında değerlendirilmesini tavsiye ederim.
Galatasaray' a gelmesini istemediğim okan yılmazımsı forvetcik.
son günlerdeki hareketlerinin ardından "savcı berk göreve" cümlesinin bir kere daha söylenmesi gereken futbolcu.

bizimkiler buluşunca şike, çok önemli bir maç öncesi, gs ye yatma ihtimali yüksek olan trabzonspor un futbolcusu gs lilerle buluşunca arkadaşlık dostluk canım.
balon gibi patlayacak oyuncu,galatasaraya gelmesini hiç istemem.
galatasaray'a gelip en kısır yıllarını yaşayacak insan.
doktoru oynaya bilir dedigi halde kendi istegiyle oynamayan futbolcu.

birileri emenike mi demişti?

adaletini sikeyim senin dünya!
beşiktaş maçında oynamayınca sesi çıkmayanların şimdi hakkında atıp tuttuğu futbolcu.
beşiktaş, fenerbahçe, trabzon ve galatasaray. al sana 4 büyükler.

burak yılmaz türk futbol tarihine 2 kez geçmiş olacak.

gol kralı ve 4 büyüklerde oynayan futbolcu olarak.

çıtkırıldım olmasa ve biraz da asist yapsa modern bir golcü olarak karşımıza çıkar.
http://www.yeryuzuhaber.c...ararlar-haberi-15256.html

http://www.sendikalhaber....i-kacamagi-161138640.html

http://www.sporbucks.com/...-burak-yilmaz-selcuk-inan

lan yoksa?
ilk okuduğumda beni şoklara sürükleyen bir haberle bir isim benzerinin olduğunu öğrendiğim futbolcu. Ne biçim gazetecilik bu? insan bir şekilde manşette belli eder bu farklı bir burak yılmaz diye.
bir röportajında beşiktaşlı olduğunu söyleyen milli futbolcu.

edit: bunun nesine ''eh işte'' garip yazar.