bugün

Türkiyenin rakipsiz tek forvetidir, kraldır.
qraLL. affetmedi.
adamın ay yıldıza bürünmüş hali. affetmedi yine. hadi koçum soğumadan bi tane daha salla. dualarımız seninle...
görsel
Sampiyona da Ilk golümüzu atan oyuncu.
lan, boş pozisyonda, top kıcına carpıyor pozisyon yok oluyor.

lan bunu halı sahada bile oynatmazla, bu oynarsa hesap girer amk.
golü atmış olabilir ama kırkıncı dakikada tamamen pili bitti, yürüyemiyor bile.
Golden sonra bir pozisyonda emrenin sagdan iceri dogru kosu yaptigi sirada defans arkasina kosarak futbol cehaletini ortaya koymustur.
5-10 dk oncesinde defans oyuncusunun onunden vurarak gol attin, arkaya kosmanin mantigi nedir? Ha bir de yaninda geriye kosu yapan arkadasin da vardi!!
midemi bulandıran top tepicidir. ve 40 sene daha top peşinde koşsa bile asla bir futbolcu olamayacaktır.

sik sok pozisyonlardan gelir 1 gol atar, bir şekilde kendini kurtarır her seferinde.

yahu 30 yaşına geldin amına koyim, al da at dercesine pas atıyorlar ve kale ile senin aranda hiç kimse yok.

30 metre bomboş alanda koşacaksın sadece.

sen gidip çapı 30 cm bile olmayan topla çarpışıyorsun 20 metrelik boş alanda.

pozisyon devam ediyor, millet kan ter içerisinde koşturuyor, kalkıp iki adım atsan rakip oyuncuya pres yapabileceksin ama yerde mızmızlanıp duruyorsun karı gibi.

15 yıllık topçusun amk, bugüne kadar hangi itirazın sonucu hakem kararını değiştirtebildin?

yemin ediyorum nefretlik herif yahu.

isterse 30 tane atsın.

koyunun olmadığı yerdeki keçi işte, çelebiyim diye takılıyor.
Biri şu adama ofsaytı öğretsin artık amk ya.
tüm kadınlara ofsaytı öğretebilirsiniz ama bu geri zekalı burak öğrenemez...
Çek maçının adamı seçilmiş gol attıktan sonra koluyla hareket çekip beni eleştiren hayinlere girsin demiştir.
Çek maçının adamı helal olsun sana..
Mal geldi mal gidiyor.
Harbi göt etmiştir. Adamsın burak.
Cenk Tosunculara bileziği takmıştır.
Ilk 10 dk golüyle sevindirmiştir.
gol attıktan sonra kendisini eleştirenlere hareket çekmekten kendini zor alıkoymuştur. tahmin ediyordum ama şimdi açıklamasını dinleyince iyice anladım.
Görmek istediğimiz burak bu abi.Sakatlıktan daha yeni çıktı aslında ama bugünkü performansının sebebi yüreğiyle oynaması.
Görmemişin bir golü olmuş hesabı.

Adama "sen önceki maçlarda ne bok yiyordun da şimdi bir gol atmışsın da artistlik yapıyorsun?" diye sorarlar.
Hamile eşini dövdüğü gerçeği degismeyecektir.
Ne kadar gol atarsa atsin burak yilmaz'la olmaaaz. Atılan topların yarısını tutamıyor veya ofsayta düşüyor. Aldığı topları da genellikle rakibe veriyor. Önüne tek vuruşluk top gelirse ne alâ ama gelmezse hakikaten kendisinin tek alternatif olarak turk halkina yutturulmasi dayanılır şey değil. Cenk, Sercan, mehmet batdal, sinan gümüş varken burak olmaaz, olmamalı.
Bu maçta üzerine düşen görevini yapmıştır.
ülke insanının futboldan ne kadar anladığını ve bu kadar kaliteli bir kadroya sahip olmamıza rağmen neden bir sik başaramadığımızı bir kez daha gözler önüne sermiş vasat ötesi top tepici.

1 gol attı ya şimdi ondan iyisi yok.

30 yaşında ve neredeyse 17 yaşından bu yana süper ligde top koşturan bir "forvet"in 20 metrelik bomboş alanda topu topuğuna çarptırması ve 1 golümüzü piç etmesi sorun değil.

her pozisyonda yere yatıp, topu kovalamak yerine karı gibi mızmızlanması da sorun değil.

üzerine gelen 20 hava topunun 15'ini rakip takım oyuncularına müsaade ederek indirtmesi de problem değil.

tek bir pozisyona girip gol attı ya o bize yeter.

o zaman ozan da harika topçu he mi ibnetorlar?
abi maçın yarısını hakemle dalaşarak ya da yatarak geçiriyor üstüne bi de maçın adamı olmuş. ne diyelim aq milletin bildiği bi şey var galiba.
qral attı bugünde boş geçmedi
Edit:dünyanın en garip forveti genellikle ellerine kontrol edemiyor habire faul yapıyor ofsayta düşüyor ama bazende attı golle takımı taşıyor burak ı burak yapan mücadeleciligidir golü kovalamasıdır.