bugün

kamuoyu aydınlatma platformuna bildiri yapabilmek için borsa'nın açık olması gerektiğini düşünen cahil* yazarları ortaya çıkarmıştır.

http://www.kap.gov.tr/yay...etID=958&paketTipi=-2
(bkz: kaynak götüm)

edit: tamam amına koyim, hak verdim sana. yeni tanım:

yılın transferi. gerçekten müthiş bir heyecan yarattı. yazar kardeşime de teşekkür ediyorum bu haberi duyurduğu için.

edit 2: fena göt oldum ama çok sevindim bu göt oluşuma. aslında pırlanta gibi insanım bakma. selçuk-burak çok yan yakacak amk, çok iyi transfer yaptık. (bi entryde bu kadar "götüm demek hayra alamet değil ya du bakalım.)
hiç öyle maliyetine takmaya filan gerek yok bu transferde biz galatasaraylılardan çok fenerliler konuşuyorsa bu transfer hayırlı ve çok iyi bir transferdir. (bkz: nokta)
trabzonlulardan çok fenerlilere koymuştur şuan itibarıyla görünen tabloya bakılırsa..
kariyeri bitti diye ts tarafından salınan engin baytarı nasıl kullandığı ortada olan fatih hocanın eleştirildiği transfer

bi susun amk..
sergen'in 4 büyükler rekorunu kırabilecek tek oyuncu gözüyle baktığım burak'In muhtemel transferidir.
dandik lokomotiv moskova ya gideceğine şampiyonlar liginde oynaması onun için daha hayırlıydı zaten.

fenerbahçeliyim ama bence burak kendi için en doğru seçimi yaptı. selçuk inan la beraber avrupada başarılar diliyorum kendisine.

unutma burak biz fenerbahçeli'ler seni asla ıslıklamayacağız!
trabzonspor açısından çok iyi olarak değerlendirilebilecek transferdir.
gerçekleşmesi sonucu takımda iki tane yılmaz soyadının olması da gerçekleşmiştir.
kötü transfer diyenler ya galatasaraylı değil ya da futboldan anlamıyorlar, burak'ı hiç izlemediler. burak şu anda türkiyenin tartışmasız en iyi forvetidir. üst düzey bir futbolcudur. tam da galatasarayın ihtiyacı olan futbolcu karakterine sahip. amatör ruhlu aynı zamanda son derece profesyonel. son vuruşları son derece iyi. fırsatçı. adam neredeyse bulduğunu kaçırmıyor. hava hakimiyeti yüksek. kuvvetli, fizik gücü yerinde. hırslı. yıpratıyor. yıkılmıyor. yılmıyor, en önemlisi formanın hakkını veriyor... en büyük artılarından biri de türk statüsünde. var mı bunun gibi başka türk? bu adama kötü transfer demek ahmaklıktır.
Sevinsem mi üzülsem mi bilemediğim haberdir. Burak yetenekli bir oyuncu olabilir. Selçukla çok yakın arkadaşta olabilir. Ama galatasarayın burağa mı yoksa daha iyi elmander i tamamlayacak forvete mi ihtiyaç vardı burada çıkmaza giriyor insan.
trabzon için iyi oldu.

burak'ı çıkar, adamların toplasan selçuk + melo kadar golü yok ama trabzon için iyi olmuş.

vay aq.
avrupadan 15 milyon euroya bir futbolcu alacağımıza geçen yıl 33 gol atmış bi adamı 5 milyona almak daha iyi.bide bu adama topçu değil diyenler 2 yılda 51 gol atan bir adam her zaman her yerde topçudur topçuluktan kastınız ney anlamıyorum bi forvetin görevi gol atmaktır benim bildiğim kadarıyla. trabzonda bencil oynadı eyvallah ama ronaldo da bencil oyuyor galatasaray da 18-20 gol atsın yeter zaten.
komplo teorisyenlerinin üzerinden galatasaray' a çamur atmaya başladığı transfer. türkiye süper liginde geçtiğimiz sezonun gol kralıdır kendisi. yerinde ve iyi bir transferdir.
görsel