bugün

Şişirirken elinden kaçırdığın balon misali bir düşüş.
çakma futbolcunun çakma sevinci.
özentilikte son nokta ronaldo seni cebinden çıkarır be burağım sen daha ben ronaldoyum diye gez.
kontrol bende sakin olun izlenimi uyandırır.
aklima geldikce beni sinirlendiren hadise.. burakcim bilmiyorum bu yaziyi okuyor musun! severim seni, guzel adamsin.. takimim adina gol falan ariyorsun eyvallah da yapma soyle liseli ozenti hareketleri.. allah adini verdim yapma..
saçlarını da benzetmeye çalışmaya başlamıştır.
ağzına vurulası sevinçtir.
galatasaraylıyım keşke yenilseydikte şu gerizekalı şöyle sevinmeseydi dedim lan valla.
o değil de spiker nasıl telafuz ediyor lan bunun ismini?
-börek ilmaz iz da man of dı nayd gelıtasıray...
bütün fenerlileri ronolda hayranı yapmış bir anda. sanki adamların elinde ronaldonun telif hakları var amk.
her dilde farklı bir şey ifade edebilir o hareket.
burağın yağtığı hareket şudur:
- karışma, bende !!!
özentiliktir zaten oyun stilinede özeniyo ama 3 gol atan kendisi ronaldo değil kendiside bunları becerebiliyosa özentiliğe gerek yok.
görsel maç bitti.
hatırlıyorum daha bundan 4-5 sene evvel zannedersem manisaspor' da forma giyiyor iken bir spor muhabiri buna örnek aldığı futbolcuları sormuştu. burak' da o zamanlar manchester united forması giyen ve orada fırtınalar estiren cristiano ronaldo ismini zikretmişti. aynı yaşta olduğu (hatta ay farkıyla büyük bile olabilir) bir futbolcuyu örnek alıyor olması bana tuhaf gelmişti, dün gördük ki burak' ın cristiano ronaldo hayranlığı gol sevinçlerinde dahi taklidini yansıtabilecek kadar büyüyerek hala devam ediyor.
küçük bi futbolcu olduğunu göstermistir.
biri barça'ya karşı yapar diğeri de romanya'nın bitlisspor'una. olay tamamen bu işte. kafa yormaya gerek yok o kadar.

çok komik olmuş bu arada. kahkaha attıran eylem. *
4 sene önceye kadar futbolu unutmuş, sihirli bir değneğin değmesiyle futbolcu sıfatına laik olmuş adamın çakma hayatının, çakma sevinci. Ben galatasaraylı olsam hiç bir futbolcu galatasaraydan büyük değildir havan kime der ağız dolusu söverdim.
işte konu da bu zaten. haftanın futbolcusu sensin şampiyonlar liginde. taklidini yaptığın apaçi bu hafta bir varlık gösterememiş takımı evinde puan kaybetmiş. sen yapa yapa ne yapıyorsun? hem de çok komik yapıyorsun. gülünç görünüyorsun. adamın taklidini yapıyorsun. taklitler asıllarını yaşatır burak arkadaş. bu hareketi kadıköy'de yapsan tamam derim eyvallah derim iğreti durmadı derim hatta yakıştı derim amma sen tutup da şampiyonlar liginde, uluslararası en büyük ortamda hem de hattrick yapıp yıldızlaştığın bir maçta bunu yapıyorsan afedersin ben sana kıçımla gülerim. budala mısın diye sorarım. ne diye kendini değersizleştiriyorsun? nedir bu kompleks. bırak o apaçi seni taklit etsin. aynı yerde oynuyorsunuz be oğlum. sen amatör kümde mi oynuyorsun? sen de cl maçı oynuyorsun. yarın çeyrek finalde eşleştiğinizde bir sen bir ronaldo attı diyelim ne yapacaksın? adam sana demez mi arkadaş sen rahatsız mısın? tribünler gülmez mi? ben olsam gülerim.
bir sag bir sol ayakla ve bir de kafayla toplam uc gol atip hat-trick yapmis, cl' de haftanin futbolcusu secilmis, gelisine vurmus gol olmus, topla ilerlemis calimlayip gol atmis, en zor kafa vuruslarindan birini yapip gol atmis, kisaca bir golcunun yapmasi gereken her seyi yapmis ve elestrilecek bir sey birakmamistir. adamin oyununu elestiremeyenler, cekemeyenler yaptigi gol sevincine takmislar. olsun size de malzeme lazim zaten.

neyse efendim cekemeyen anten takisin.
salak ronaldoyu taklit edicem diye ikinci golden sonra az kalsın istavroz çıkarıyordu.
atamayınca da elini kafasına götürüp, ağzını yamultup, boş boş bakarken acıyla karışık ağlama tribine giren Türk tipi Burak Yılmaz'ın sırıttıkça bunaltan taklit sevincidir. Bırak la bu işi Burak!
(bkz: kötü bir taklit)ama yapsın tabi hevesini alsın.
fenerli mallara dert olan sevinçtir.
yahu adam surat ifadesi ve mimikleriyle bile ronaldo'yu taklit etti be. bu kadar çakmacılık olamaz.

ligimizin flaş ekibi olarak sezona başlayıp yılı 10. kapatan türk takımı ayarında, misal kasımpaşa, gibi bir takıma karşı atıyorsun golü. bu kadar coşmaya da gerek yok.
umarm ronaldoyu her şeyiyle idol kabul ediyordur sadece gol sevinciyle değil dedirtti.ayrıca akşamki maçıda kurtardı adam nasıl sevinirse sevinsin.
--spoiler--
ronaldo onun bunun sevincini taklit etsin zamanında, burak yapınca aaaooooww!!!
--spoiler--
bu kadar sorun olacağını tahmin etmezdim,medya çok abartıyor. o zaman bütün sus işareti yapan topçuları tokatlayalım batistuta yapıyordu diye. olmaz arkadaşlar orda önemli olan galatasaray ın 3 puan almasıydı.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar