bugün

cluj maçında attığı ikinci golden sonra cristiano ronaldo'nun geçen sene barcelona'ya attığı golden sonra "ben buradayım yeğeeenim" temalı gol sevincini yapması.

allah'ını seversen sevgili burak yılmaz. onun gibi şut atmaya çalışmak, gol sevinçleri başkası olma kendin ol bebeğim lütfen.

edit: ulan be pizivink osman ben zaten galatasaraylıyım sol yapraaam. adamın yaptığı sevincin galatasaraylısı fenerbahçelisi mi olur? burada taklit etmesi eleştiriliyor clujun amuğa nasıl koduğumuz değil
attığı üç golü hiç etmiştir oğlum biraz özgün ol lan.
bu kadar da özentilik olmaz ya biraz güzel sevin sevincin içinde kalmasın . Hep kolpa ve cakma hareketler
not galatasarayliyim
üç gol atıp yıldız olduğun maçta bile kendinle dalga geçirtecek birşey yapıyosun ya daha ne diyelim sana burak yılmaz. öpüyorum.
tüm götleklere selam olsun sevincidir..
mehmet demirkol'un konu hakkında yaptığı yorum:

-yapmasaydı daha iyi olurdu. Çünkü bu gece kazanan ronaldo değil, burak.
bari içten yapsaydım dediğim ronaldo yaptığında hoşuma giden ama burak yapınca sevmediğim sevinçtir.
be cool demek istemiştir.
oynanan futbolunu görmezden gelen ona kazma diyen insanların konuşacak başka bir şey bulamaması sonucu eleştirdiği harekettir. benziyorsa ronaldo ya benzesin adam *
adeta galatasaray kulübünün genel zeka seviyesini gösterir nitelikteki harekettir.

bravo burak. en fazla böyle anlatılabilirdi.
sampiyonlar ligi gibi bir arenada 3 gol atip "ben ezigim" diyebilmenin daha iyi bir yolu olamazdi.
bu başlığı bende düşünmüştüm, geç kaldım. neyse hayırlı olsun dilerim. (bkz: cristiano ronaldo vs burak yılmaz)

biraz fark getirebilirdi sevince. elini aşağıda dur dur gibi sallaycağına mesela iki kolunu açıp sonra aşağıya diki eliyle dur dur gibi bir şey yapabilirdi illa dur dur işareti yapacaksa..

taklitçi düzen i hatırlattı(erbakan hoca derdi..) . yaratıcı olalım burak yılmaz, kardeşim lütfen, sanada bu yakışır maşallah
farzedin futbolcu oldunuz şampiyonlar(devler) liginde bir maçta çok iyi oynadınız ve attığınız golde başkasının hareketlerini taklit ettiniz... kulağa ne kadar malca geliyor değil mi?
özenti nasıl olunur bize göstermiştir. severim kendisini ama şu şekilsin ya halleri uyuz eder insanı. attığı güzel gollerden çok yaptığı kolpa sevinç konuşulacağı muhtemel olduğu için attığı golleri gölgelemekten başka bir işe yaramamıştır. bi secdeye gitseydin bari la deyuss.
garip bir millet olduğumuzun göstergesi. arkadaş illa bir şeye takılacaksınız ve eleştireceksiniz değil mi? sevinmesi normal olsa (normal sevinme nasıl bir şeyse artık) başka bir pozisyona falan takılır eleştirirsiniz.

adam istediği gibi sevinir. cristiano ronaldo hayranıysa gayet de yapması normaldir.

not: başlığı açan arkadaşımıza sözüm yok galatasaraylılığına vs.
Bunlar reklam kokan hareketler amac gundemde kalmak, ilgi cekmek.
"calm down" sevincidir. "ulan burak senin neyine!" dedirtmiştir.
akabinde işaret parmaklarını havaya kaldırarak lionel messi sevincine dönüşmüş ve kafaları karıştırmıştır; 'ben ikisinin bir karışımıyım' falan mı demek istedi acaba bu herif?
dunyada binlerce futbolcu var, binlerce gol atildi.peki herkesin kendi mi buldu gol sevincini? topu topu 15-20 tane var zaten amk..ne kiskanc adamsiniz ya..
manchester united'ın fenerbahçe'yi ezdiği maçta tuncay şanlı'nın manu tribünlerine yaptığı sus işaretinin yanında hiç bir şekilde eleştirilmemesi gereken gol sevinci.
ister taklitçi desinler, ister golcü değil desinler, isterlerse çakma desinler. Bu çocuk bu gün o kadar çok kişiyi göt etti ki hakkıdır, helali vardır.
takımı manu karşısında 3 fark yerken gol atan tuncay şanlı'nın old trafford'ta yaptığı sus işaretli sevinçten daha karizmatik ve anlamlıdır.

tamam karizmatikliğine laf edebilirsiniz ama anlamına edemezsiniz çünkü galibiyeti getiren golde yaptı bu hareketi,takımı fark üstüne fark yerken değil.ingilizler bildiğin taşşş..şşşak geçtiydi la tuncayla.bugün maçtan sonra aynı spikerler övvv..vvgü üstüne övdü.

konuşmayacaksın arkadaş,tek takım var bu ülkede.
Takoz recep gibi sevineydi daha iyiydi ya la. Kolbasti oynayip ulkemizi tanitmaliydi belkide.
Isterse ibrahim erkal gibi sevinsin hic farketmez, turkiyenin yuzunu guldurmustur.
bir pascal nouma tombalası değildir.
sokak aralarında futbol oynayan 10 yaşındaki çocuklar gibi davramıştır koskoca şampiyonlar liginde. var abi var, bu adamda kendinden tiksindirecek sürüsüyle şey var.