bugün

burak yılmaz'ın gollerinden sonra görülen durumdur.
aykut kocaman' ın avrupa' da birkaç galibiyet aldıktan sonra iyi hoca olarak nitelendirilmesi kadar saçmadır burak yılmaz gol attıktan sonra, laa adam gol attı hadi sus pus olalım demek.

ayrıca ne karalaması amk? göte göt diyoruz işte.

edit: al işte. yine kendini yere attı. sarı kartı yedi.
(bkz: burak yılmaz rosava aşkı)
(bkz: rosava nın eşcinsel olduğu gerçeği)
şimdi susarlar adam bir hata yapsın sırf türk diye karalamaya devam ederler.
sıra sıra bütün takımları dolaşan futbolcu, hangi takıma gitse o takımın taraftarı attığı goller için burak yılmaz'ın arkasında dururlar. dün burak yılmaz trabzonspor'dayken, ondan önce beşiktaş'tayken galatasaraylı taraftarların hepsi burak yılmaz'a sövdü saydı. yarın burak yılmaz galatasaray'dan herhangi bir avrupa takımına gitse bütün galatasaraylı taraflarlar yine burak yılmaz'a sövücek. çünkü bu böyledir, bizans böyledir, medya böyledir. yalnızca attığı gollere, yendiği maçlara bakarlar.
lan adamda biraz utanma olur.
yine attı kendini yere sarı kart gördü.
söylenecek bir şey olmadığındandır.
(bkz: ben sana gol atamazsın demedim)
http://b1211.hizliresim.com/13/n/g3z12.jpg
ya amk yeter artik, cok kraldi da o yuzden mi rusyanin overrated takimi bile almadi.
karalamak, bir insanı olmadığı şekilde kötü göstermek, çamur atmak demektir. evvela bunu aydınlığa kavuşturalım. burak yılmaz'ın gol atması, onu iyi bir insan yapmıyor. burak yine pis, yine çirkef. fakat onu çirkef yapan, galatasaraylı olması da değil. herkes her şeyi birbirine karıştırır olmuş. bunu anlamak mümkün değil. daha geçen yıl benimle aynı fikirde olan adam, bu sene burak galatasaray'da oynuyor diye resmen avukatlığını yapıyor. ı ıh, olmaz panpa. göte göt diyeceksin!

burak yılmaz, fenerbahçe'deyken de, beşiktaş'tayken de, trabzon'dayken de çirkefti, sinsiydi, art niyetliydi, çakmaydı, ve bir o kadar da beceriksizdi, şimdi de yine aynen öyle.
eyvallah, şampiyonlar ligi'nde 5 gol atmış. fakat bu onun çirkef olduğu gerçeğini değiştirmiyor. ayrıca gerçekten yetenekli bir adam olsaydı, 5 değil, 15 kadar atması gerekirdi. zira, attığının birkaç katı da pozisyon harcadı bu kardeşimiz.

velhasıl, benim gözümde burak yılmaz, yine aynı burak yılmaz'dır. şampiyonlar ligi gol kralı dahi olsa, bunca beceriksizliğine rağmen girdiği tripler, yaptığı çakallıklar, bencillikler, ronaldo taklitleri, ibrahimoviç havaları, ben dönyanın en gözel golcüsüyem şekilleri yüzünden, beş para etmez.
Bazı kişilerin bilinçli yaptığı karalama davranışı sonrası cevabını almasıdır.