bugün

en son popstar alaturka programında hepimiz ermeniyiz sloganına karşı ortaya koyduğu tepkidir.
bir yarışmacıya "ermeni gibi gelme üstüme" kabilinden şeyler söyleyebilecek kadar ırkçı olan bir hanım kızımızın * zottirik tepkisidir.
kendisi de bir azinlik bir transeksüel olan bülent ersoy kisisine söylenecek tek sey bir gün bir programda birinin gelme üstüme travesti gibi yada bülent ersoy gibi demesidir.
efenim dinime bir şey söyletmem diyor kendisi. bu konuda hassasmış. ey bülent ersoy? bedenini kesip biçtirene kadar, ermenilikle hristiyanlığı ilişkilendirip, "ermeniler hristiyandır, öyleyse ben ermeni olamam" diye genelleyen beynini düzelttirseydin ya biraz. olmaz mıydı?
günü gününe uymayan popülist telaşlara hezeyan bir insandan beklenen tepkidir, sağolsun.
(bkz: ablamızdır ne yapsa yerıdır)
perihan mağden in bal damlayan kaleminden konuyla ilgili müthiş bir yazı, kapak olmasını temenni ediyorum.

http://www.radikal.com.tr/haber.php?haberno=212192
hepimiz hrantız diye bağıranlar bülent ersoy öldürülürse muhtemelen böyle bağırcaklar.

(bkz: hepimiz bülent ersoyuz hepimiz ibneyiz)
sonuçlarını dün gece anıra anıra gözümüze sokan tepki.
(bkz: banyodan yeni çıkmış bülent erkoç)
*
(bkz: bülent ersoy)
(bkz: ben kestirmesem olmaz mı)
gelecekte yapılacak olan "hepimiz tıravestiyiz" şakasını sezinlemiş olup "karşı durayım belki engellerim" düşüncesiyle vermiş olabileceği tepki.
"ben müslüman kızıyım elhamdülillâh, ermeni değilim" diyerek verdiği tepkidir. alâkasını çözebilen varsa özel mesajla ulaşsın.