türk olması muhtemel insandır.

aile bazında bakarsak;
genellikle pazar günleri olmak üzere, mavi beyaz çizgili pijama ve beyaz atlet kombinasyonuyla mangal yelleyen aile babası, yalınayak sofra kuran yerleşimden sorumlu anne ve ip atlayıp top oynayan küçük çocuklarıyla sık sık görebileceğiniz otoban kenarı olsun herhangi piknik alanı dışı yeşillik olsun değerlendiren insan topluluğudur kendileri.

arkadaş bazında bakarsak;
genellikle akşam üstü görülürler.2 türü vardır.birinci tür mangalı ve rakısıyla 40lı yaşları devirmiş amcalardır pencere kapı bagaj açık arabalarından gelen arabesk parçalarıyla efkar dağıtırlar.ikinci türse 20-30 yaş arası biralar ve çerezlerle ona buna sarkan telefonlardan ismail yk, cankan benzeri acayiplikler duyabileceğiniz tiplerdir görüldüklerinde yolun değiştirilmesi her açıdan yararlı olandır.
türk'tür. bakmaz orası peyzaj içinmidir yoksa piknik içinmidir. gider çızıklı pijamayla atletle yayılır ulu orta.
bu insanlar yüzünden yurtdışında, örneğin isviçrede otoban kenarlarında bulunan piknik alanlarında piknik yapılması yasaklanmıştır.
otoban kenarlarında gün içinde soluduğu onca egzos gazına rağmen ısrarla bun işten vazgeçmeyen insandır.
yıllardır anlamaya çalıştım ama çözemedim, tek derdi mangal yapmak olmalı fakat pişirdiği etlerin üzerine de bu gazlar siniyor malesef bunun üzerine yol kenarlarından arabayla geçen veya yürüyen ve onlara ibretle bakan hiç kimseye aldırmıyorlar...
arkasında pisliğini bırakan hayvan topluluğudur. yemeyin içmeyin siz, adım attığınız yere tekrar basılmıyor. bu ne pisliktir arkadaş her yeşile çökülmez .elime poşeti alıp çöp topladığımı biliyorum.