bugün

cuara içtim.
kendimi kötü hissetmemi sağlayan insanlara hoşçakal dedim.
Ocağı temizledim bir şişe yağçöz bitti ama ocak pırıl pırıl oldu. Bir de bulaşıkları yıkadım. Çamaşırlarıda yıkayıp astım. Vallahi üstümden bir yük kalktı.
Bira sigara fıstık...
hiçbir şey.
2 fincan türk kahvesi yaptım. ikincisi odun ateşinde hem.
Yürüdüm. Yürüdüm. Gözlüğümü çantaya atıp yürümeye devam ettim.
Hissettiğim gibi görmeye başlayınca şöyle bir gülümsedim. Tabelalar, otobüsler ve sizler. hepiniz flu.
Apayrı bir boyutta sizden uzakta aranızda kayıpken daha güzel her şey.
Kekemeliğimi aşmak için egzersizlere hiç olmadığı kadar özen gösterdim.
Kahve sigara keyfi ve yürüyüş.
öğle yemeğini ev yemekleri yapan bir yerde yedim. yemekten sonra kahveye gidip çay içtim.
Üç öğün mantı yedim. Oh afiyet olsun bana.
Soracağın soruyu silkeyim...
Sigara aldim.
Bugün sonunda gülme krizimden utanıcak kadar güldüm.
Kivi yedim .
odamı topladim valla baya dagilmisti iyi oldu ohhg ferah ferah missssssss.
hatalarımdan çıkan sonuçlar hep beni üzüyor.
annemi yemeğe götürdüm.
pizza yapmayı düşündüm. sonra üşenip yayıldım aşağıya. öyle mutlu oldum. yatınca, evet.
Yani şöyle bi düşündüm de hiç bişey yapmamışım.
yapamadım. mutsuzum
3 in 1 yaptım.
bugün daha birşey yapamadım ama dün helikopterden paraşütle atladım.
epiphone lp 100 aldım. gerçi mutlu olamadım yine de ama çaldıkça olurum herhalde.

görsel
2.5 yaşındaki Yeğenimle parkta oynadım. Kumla oynayan çocukları görünce onlarla oynamak istedi ama çocuklar onu aralarına almadı. Üzüldüm ama çaktırmadan ona "boşver onları, gel biz kaydıraktan kayalım" deyip kaydıraklara götürdüm. O kaydı, ben onu kaydırağın ucunda bekleyip tuttum. Salıncakta salladım. Elinden tutup koştum onunla. O kadar güzeldi ki. Bana seslenişi, beni uyandırışı o kadar hoşuma gidiyor ki anlatamam.

Ona en güzel kova takımını alacağım oynaması için. O salak veletlerin kokmuş kova, küreğine kalmadı benim yeğenim. Ezdirmem evelallah.
güncel Önemli Başlıklar