bugün

ak parti karşıtı bünyelerin aa cidden bişey yapmadım diye cevaplayıp akabinde karşıtlık konulu uydurmasyon şeyler üretttikleri söz.
akp karşıtlarına kanı bozuk diyen * ve akp karşıtlarını böyle gören * faşist ve antidemokratik zihniyetin; eleştiri ve muhalefet alerjisini beyan eden sözüdür.
sırf işsizlik var demek için, istifa ettim.
bu başlığın altına eleştirel entry girmeye karar verdim. sonra değmez deyip vazgeçtim.
akp ve gülen i bitirme planı ilk kez ortaya çıktığında tıpkı kullanışlı medya gibi "akp komplosu" dedim, askeri savcılık dursun çiçek'in tutuklanmasını talep edince birden futboldan, eski sevgiliden, anketlerden bahsedesim geldi.
bu başlığın altına halka yapılan haksızlıkları tek tek yazmak istedim, sonra vaktimin yetmeyeceğini anladım, nasıl olsa kimse anlamicak lan, koyuna laf mı anlatılır düşüncesi içinde gezinirken vazgeçtim.
bugün ak parti benim için ne yaptı sorusu daha doğru olur.

nereyi özelleştirdi, nereyi sattı, hangi hakkımı biraz daha kısıtladı?
--spoiler--
balkona sütyensiz çıktım.
--spoiler--
sözlüğe geri döndüm. bu bile onları korkutmaya yetti. göreceksiniz ki seçimlerde, yüce ve bir o kadar da ulu önderimiz atatürk'e yakışır bir parti iktidar olacaktır. hemde tek başına ha, öyle koalisyon moalisyon değil.
(bkz: bugün akp karşıtlarını sinir etmek için ne yaptım)

cevabı soruda gizlidir efendim.
güncel Önemli Başlıklar