bugün

Erdi Yapım tarafından hazırlanan 31 ekim pazartesi gününden itibaren hafta içi hergün atv'de yayınlanacak kadın programı. heyecanla bekliyoruz.
format olarak amerikan televizyonlarında yayınlanan bir programdan esinlenilmiştir. (bkz: real housewifes of new jersey) (bkz: real housewifes of new york) erdi yapım´ın formatı kullanmak için izin alıp almadığı merak edilmektedir.
akıllara zarar programdır. hayattan bir anda tiksinirsiniz.
atv deki bu programa denk geliyorum bi kaç defadır, hayatıma tek artısı;
önünden geçtiğim araba galerilerindeki corvette'leri, jeepleri kim alıyo la diye düşünmemi bitiren programdır.
demekki bu şehirdeki pörsümüş kokoş zengin teyzelerimiz alıyomuş.
Tabii olay bu bu şehirlerde yahu..Fötrü takıyoruz,ferrariyi kiralıyoruz,hollywood misali yaşıyoruz..
Ver gazı ver,yeni bir uyuşturucu bombardımanı bu halka..
Şimdi bu oyuncu bozmaları ile bizim mahalle kadınları 3-5 ay oyalanır..Sen de o ara bas zamı bas...
Bu kadar mı kaz olur bu millet..
Hayır anlamadığım bunları en çok da gelir seviyesi düşük kesimler seyrediyor..
Allah akıl versin akıl..
gelmiş geçmiş en kötü tv programlarından bir tanesi. ilk 10'nu zorlar bu program. Baştan aşağı kurmaca yalan dolan. Böyle kaşarlıklar yerine ülkemizde yaşayan kendi ayaklarının üstünde duran başarılı güçlü kadınların hikayelerini anlatsalardı doğal olarak kaliteli ve prestijli bir program olurdu ama herkesin işi gücü var böyle boş olaylarla uğraşamaz kimse.
KADINLARA DEĞiLDE O PROGRAMDAKi ZAVALLI ÇOCUKLARA ACIYORUM BEN.ANNELERi MALESEFKi BU ZEKA KAPESiTESiYLE BU SAÇMA BEYiNLE YETiŞTiRECEK ONLARI VE MUHTEMELEN BÜYÜDÜKLERiNDE ONLARDA BENZERi KURGULAR iÇiNDE YER ALACAKLAR.
Bu şehrin kadınları ismini duyunca çok sevinmiştim. Kendi kendime dedimki belgesel tarzında yapılmış,insanlara kadınların değerini bir kez daha hatırlatacak bir program galiba. Sonra gördüğüm manzaraya şaşırmamalıydım aslında ama şaşırdım işte. Bu isim bu saçmalığa hiç yakışmamış dedim. Bide bunları izleyen cahil beyinli kadınları düşündüm. Muhtemelen hepsi akşam olunca kocalarına bende dublex evlerde yaşamak istiyorum,bende saçlarımı boyatmak istiyorum,benim onlardan neyim eksik diyecekler.
Sanki bu şehrin kadınları muhteşem imkanlarla,muhteşem evlerde yaşıyormuş gibi.Yapacaksan adam gibi program yaparsın.Sabah bebeğini bakıcıya bırakıp işe gitmek zorunda olan kadını,töreden kaçan kadını,şiddet gören kadını,merdiven silen kadını yada tırnaklarıyla kazıya kazıya okumuş,güzel başarılara imza atmış kadının gerçek hikayesini anlatırsın insanlara. izlemek istemeyen izlemesin düşüncesinin her program için geçerli olduğunu savunmuyorum.Bu program tesadüfen bile izlenmemesi gereken saçmalık ötesi karaktersiz cıvık bir programdır.
yakında yayından kaldırılması beklenen.

çünkü bizim millet 10 sene öncenin "ne versen yerim" milleti değil. az da olsa seçmeye başladı. böyle boktan yapımlara prim vermez. ratinglerini bilmiyorum ama yayından kalkacağına neredeyse eminim.
(bkz: olmaz böyle şey)
olmaz... olmamalı...
günlük hayatlarını satan iğrenç insanların olduğu iğrenç bir program.
çok yapmacık ve iğrenç bir program 90 yaşındaki bir kaşarın flörtünü izlemek vb bu ne ya yapımcılar artık düzgün birşey yapamıyorlar mı?
öğleden sonra boş kalan bir kaç saat de ayaklarımı uzatıp elime kumanda aldığımda sık sık karşılaştığım programdır. programı merak edip bir kaç bölüm izledim. tespitlerim şöyledir;

- kadınların bir kısmı hala kocasından gördüğü şiddeti normal karşılamakta ve erimdir ne yapsa yeridir zihniyetini güdmektedir.
- bu ülkede benliğini paraya satan ve bunu marifet sayan insanlar kendilerini afişe etmekten çekinmemektedir.
- ne kadar çok genç boşanmış insan vardır. programda devamlı görülen 8 insanın 6'sı boşanmış, bu 6 kişiden 2'si 2. evliliğini yapmış ve biri de yapmak için can atmaktadır.
- sapasağlam kendi ayakları üzerinde duran, bir çocuğuyla birlikte hayata meydan okuyan başarılı kadınlar vardır.
- bir kadın orta yaşın üzerine çıkınca yaşını en az 15 yaş daha az söylemektedir.
- 60 yaşının üzerinde ki bir kadının fiziği ne kadar düzgün olursa olsun, kolları ve bacakları sarktığından üst kol tarafını açıkta bırakacak hiçbir kıyafet ve mini etek/elbise kendisine yakışmamaktadır.