bugün

kızların okumasina dikkat çeken yazar beyanı.

siz para için hayatına yön vermiş bir kizsaniz özellikle dikkatli okuyun.

çünkü siz boxeriyla havuza giren göbekli baba parası yiyen erkekler için iş elbisesiyle araba altına giren kaslı ve kendi kazandığını yiyen erkekleri uzdunuz.

söylesenize kızlar partiden üstü kopuk olmuş erkek mi size değer verir yoksa araba yagina bulanmis elleriyle sizin için çalışan erkek mi diye sorulan konudur.
Bu yazi elli yil once yazilsaydi cok sey ifade ederdi ama gunumuz genclerinin bunu pek kaale alacagini sanmiyorum.
sacma sapan olmus bir beyan.
hayat senin dusundugun gibi siyah beyaz degil evladim gri.
simdi pcyi kapat. annen sutunu getirir birazdan yatmak icin hazirlan.
28 yaşındayım hala bakirim kızlar.
biraz yardımcı olsanız mehmet ali bey.*
Erkek olarak okumuş bulunduğum bir yazar beyanıdır. Platonik sevgilim de para var diye bir tipsize gittiği için, baştaki siz para için hayatınıza yön vermiş bir kızsanız kısmını okuduktan sonra film koptu bende, gerisini okuyamadım. Gözlerim doldu lan yeminle. 1 sene bilmem kaç gün oldu ama yaram dünkü gibi çok taze be sözlük, hala kanıyor.

Edit: biraz içimi dökmemi sağlayan başlıktır.
Yahu araba altına neden giriyor bu erkek? Bu ekmeğini taştan çıkaran fakir erkek demagojisini de anlamıyorum. Bazılarını tenzih ederek söylüyorum, senin daha iyi işler yapma şansın varken, üniversite okuyup kendindi geliştirmek gibi mesela, sen o laf attığın erkekler kafa patlatırken sabah akşam hovardalık-serserilik yaptıysan kusura bakma da şimdi çıkıp kadınlar parayı sever ıyy midemi bulandırıyorlar diyemezsin. Kadınlar doğaları gereği evet her zaman sürünün en güçlüsüyle eşleşmek istemişlerdir, yaradılıştan beri. Ama kimse size 'çok kazanın,çok zengin olun' da demiyor. Eee bir baltaya sap olamamak sizin seçiminizse kadınlarda bu kadar kabahat bulmaktansa şapkanızı önünüze çıkarın.
Biri evlenmelik biri eğlenmelik canım olur öyle takma sen.
erkek parayı zor kazandıkça tek bir kadına kendini daha çok mecbur hisseder.
parayı ne kadar kolay kazanırsa tek bir kadına olan ihtiyaç da o kadar azalır
-nerde tipsiz,keko tipliler varsa güzel kızlar hep onların yanında,Allah aşkına bu kekolar hayatınızda gördüğünüz ilk erkek mi.

-artık efendilik,dürüstlük gibi kavramlara inanmıyor sunuz galiba,sizin için erkeğin cüzdanı kabarık olsun yeter he mi.isterse pezevenk olsun aq.

-şu dünyayı aslında ben yarattım triplerinden kurtulun,egolarınızı yenin,çünkü sizden daha güzelleride var unutmayın.

-seksi olacağım diye kendinizi maymuna çevirmeyin,olmuyorsunuz .
Para her şeyi kontrol ediyor artık. duygular sahte ilişkiler sahte ne kadar güçlüysen ne kadar zenginsen o kadar insanın ve her şey sana helal. boyle düşünen sadece kızlar değilki düzen bu olmuş önceden parasızlık varmış ama komşulukta varmış tahammülde varmış yardımlaşma da. Şimdi hey gidi hey diyoruz eskilerin anlattığına.
Bir kadının en önemli süsü bilinmezliğidir.
Öyle ki hemen her erkek, bilip görmediği, bu yüzden hayal etmek zorunda kaldığı kadınları kendi pembe hülyalarıyla bir kez süsleyince, onlarla karşılaştıktan sonra bile gerçeği değil, bu süsleri görmeye devam ederler..

Teşhirde kusur olmaz..