bugün

esasinda "her sinavdan once gelip abi bu sinav yuzde 30 etkiliyormus biliyor musunuz diyen arkadas" olmasi gereken baslik

bugune kadar hep cevremde olupta hic dikkat etmedigim insanlardi bunlar. bugun mekanik sinavimdan ciktim nedense bi anda her sey daha net gozukmeye basladi. sinavdan olsa gerek.

neyse bu dallamalar her sinavdan once gelir ve abiii bu sinav yuzde 30* etkiliyomus hadi hemen calismaya baslayalim derler. ulan ilk bolumu anladik da calisma fasli noluyor. ben zaten oturmusum calisyorum konularin yarisini bitirmisim sen hic bi bok bilmiyosun, bide sana mi anlaticam.

dun yine geldi bi tane ayni cumleyi kullandi kafamda soyle bi konusma gecti

x:abiii bu sinav yuzde 30 etkiliyormus hadi hemen oturup calisalim.
a:oha harbi mi lan.
tosunus: olum ahmet niye bu kadar sasirdin zaten biliyorduk bunu sene basinda soyledi kadin.
a:biliyodum da oyle soyleyince bi anda sey oldum.
t:ne oldun?
a: sok oldum...
x:evet abii yuzde 30 borumu hadi calisalim hemen
t:ya sen bi siktir git ya her sinav geliyosun bunu soyleyip adami heyecanlandiriyosun. bide cok onemli bi bilgi vermis gibi oturup bastan sona kadar tekrar ettirmeyi, onu beceremesen de sordugun boktan sorularla bizi yavaslatmayi kendine hak goruysun.
x:dogru soyluyosun abi, pardon.
t:siktir git simdi.
x:final var yuzde 50...
t:yuru git lan.
rivayetçi arkadaştır.bazen bu arkadaşlar üst katta bir yalan söyleyip alt kata geldiğinde buna inanırlar.özünde iyi arkadaştırlar.
aöf birinci vizesine girecek olan arkadaştır.