bugün

bu saatte uyumak dururken saçmalamayı seçtikleri için çok çok düşüktür.
(bkz: özeleştiri)
belkide uyanık olmak zorundadırlar.
bu saatte başlık açıp, bu saatte uyumayanlara düşük zekalı diyenlerin zeka seviyesi nedir acaba sorusunu akıllara getirir. **
--spoiler--

satoshi kanazawa ve ekibinin yaptığı araştırmaya göre, iq'su yüksek olanlar geceleri daha aktif oluyor ve bununla -bağlantılı olarak geç yatağa giriyorlar.Aksine zekâ düzeyi düşük olanlar ise erkenden yatakta olmayı tercih ediyor.

-Emrehan Halıcı (Türk Zekâ Vakfı Başkanı):

IQ'su yüksek olan insanlar dışarıdan gelen olaylara daha duyarlı insanlardır. Okumayı, yazmayı, düşünmeyi seven insanlardır. Geceleri değerlendirir ve geç yatarlar. Bu doğru bir tespittir.

--spoiler--
sigara takviyesiyle tavan yapabilen şeydir.
güneş görmeyen insanlar olduğundan dolayı, ne yazdığı belli değildir. gece tayfası işte. moderasyon yokken makara, küfür, ortaya karışık. sonrası mokoko.
en elit sözlük zekasına sahip sözlük kesimidir.
(bkz: entry zaman uyumu)
zombi olduklarından zeka seviyesi normal bir seviye skalasında ölçümlenemez.
bir yazarla mesajlaşmak dururken özelden sohbet ediyor ve ondan mesaj gelmesini bekliyordur.
yüksektir. kendimden şeyaptım.
yok denecek kadar çoktur.
dünyanın yuvarlak olduğunu ve farklı boylamlarda saatlerin farklı olabileceğini hatta yurt dışında akşam yemeğinden hemen önce entry girebilecek birinin türkiye local saatine göre sabaha karşı entry girebileceğini tahmin. akıl hatta ve hatta hayal edemeyecek yazarcık başlığı...
sözlükte dolaşmak ile zeka seviyesi ölçülmez diyerekten bilgi birikimimi konuştururdum amma buna değmez lan!
ne haliniz varsa görün

not:sözlükte dolaşmakla zekayı ölçen ''saat''tir.*
düşüktür, kendimden biliyorum