bugün

bir yanlışlık yaptım demedin amma
şeytana uydun mu aklım takıldı.
Pazartesi başlayacak olan vizeler ve benim son günlere bırakmam.

Bugünlük yeterli benden bu kadar.
Keyiften uyumuyorum lakin sabah uykunun gözünü çıkaracağım.
can sıkıntısı.

var mı şöyle zaman geçirmelik site önerisi olan?
teorikte çalışmam gereken dersler, pratikte çalışmamanın verdiği huzursuzluk.
Sevgilisinden ayrılan ve pişman olan barışmayı da bir isteyip bir istemeyen yakın arkadaşım.Ya beni sal bari insafsız uykum var.
görsel
Bir video izledim, çocuk çorap satıyor.
Satın alan kişi ile konuşması var, onun hikayesine üzüldüm. Uyku uyuyamıyorum bu yüzden de.

Aslında çocuktan çok kendi halime üzüldüm ben, şu hayatta bir anne ve babaya sahipken, maddi açıdan bir yokluk yaşamıyorken nedir bendeki bu kıymet ve değer bilmezlik, bencillik. insanlar ne ile sınanıyor, başlarına neler geliyor, ben nelere üzülüp kafama takıyorum. Ne kadar bencil bir insanım ben, bunları düşünüp üzülüyorum kendi halime.

Ama ahtım olsun, buraya da yazıyorum; bir gün maddi açıdan güzel bir gelirim olur ise yardım edebildiğim kadar çocuğa yardım edip hayatlarına dokunmak istiyorum.
Sonu hüsran, ayrılık, hicran olan kitapların varlığı.
Pazar günü saat 13.00'e midterm koymuş hıyar herifler. Ondan uyanığım
Uykumun olmaması.
Viz viz vizeleğrr.
Gözlerimi kapatınca karanlık oluyor.
Uyumayı sevmiyorum bu sebeple de uyku saatim böyle sacma sapan saatlere kadar geliyor. Neyse melatonin attım birazdan hayvan gibi uyurum.
serhat adında bir arkadaş.
Lanet olası ülser&Gastrit kardeşler ağrısı.
vizelerrr.....
Wilder'ın maçını bekliyorum.
Akıcı ve ilerleyen ve bitirebileceğimi öngördüğüm şeyleri bitirmeden bırakamamam. bugünde buna sardım. gözüm kan çanağı olsada uyumuyorum.

(bkz: stranger things)
(bkz: takıntı)
Nöbet arkideş.
içimdeki boşluk.
nefes alamamak. burnum tıkandı, lanet grip!
Çalışıyor olmasam dana gibi yatardım aşağıya. Ah ah.
Komşum ortam müsait diye neredeyse tavuk çiftliğine çevirdi bahçesini amk.

Tavuklarla sorunum yokta 1 tane horoz var gecesi gündüzü sabahı belli değil ötüp duruyor gırtlağını silktiğim.
Sistem. Böyle sistemin ....... diye devam eden cümleler kuruyorum.