bugün

Ne kadar kötü yazarsanız yazın saatin geç olmasından dolayı entrylerinizi kimsenin okuyup eksilememesi durumudur. Ertesi güne kadar zaten yazdıklarınız gerilerde kalır.
katılmadığım önerme. yukarıdaki örneği ile de tersi ispat edilmiştir.
edit: valla ben bi tane verdim.
trollerin yarın okulları için yatmak zorunda olmasından dolayı, doğru kabul ettiğim önermedir.
Hatalı tespittir, doğrusu bu saatte entry sayısıyla, aldığınız oyların tutmamasıdır.
Toplamda 8 entry var, oylama sayısıyla tutmuyor.
Muhtemelen vizelere hazırlanıyorlardır.
"ben burdayım lan ?" diyerek karşı çıktığım önerme.
Ilköğretim okullarının 23 nisandan dolayı yarın tatil olmasıyla bebelerin uyumamasından kaynaklı yanıldığım durum. Bebeler eksiledi.
--spoiler--
akp ye verdiğim oylar haram olsun yaradanım ellerınden mazbatalarını düşürsün. KUL HAKKI YETiM HAKKI YARABBIM BENIM HAKKIM BANA SÖZ VERDi AKP NIN BELEDIYE BAŞKANI BENi iŞE ALACAKTi iHALEDEN RANT SAĞLADiĞi KiŞiLERi iŞE ALDI BIRLIKTE GÖTTEŞLERi NEMALANDiĞi KiŞiLERi iŞE ALDI. BEN YINE YÖVMIYE iLE iŞE GiDEN AMELEYIM. BEN ALLAHA HAVALE ETTiM O GEREĞiNI YAPAR CEZASINI VERIR. BEKLEYORUM GÖRECEĞiM.
--spoiler--

Muhafazakar varsa eksilesin beni. Bak oy nasıl çalınıyor yukarda tevbekar bi yandaşınızın yorumu. Önce ekmeğini al aç bırak. Sonra sana iş verecem de çal oyunu. Bu kadar işte.
her dönemde her saatte seksi verecek vardır.
Uludağ sözlükte herzaman eksi verecek bir çıkıntıyi bulmak mümkündür .
her ne kadar yoktur desem de yine varlar. bu saatte, gecenin birinde...
eksini verdim yakışıklı saati beni bağlamaz huhohahahaha şeklinde çirkinleştirici etki yapacak beyanattır.
haftanın ilk iş günü, işe geliş saatinde eksi verenlerin azalması beklenmektedir.
Bu nasıl yanlış okumadır ya?

(bkz: Bu saatte seksi verecek kimsenin olmaması)
memurların mesai saatinin başlamasıyla artacak eylemdir.

nasıl olsa bilgisayar başında miskin misdkin pinekliyor bir çoğu. vatandaşın işini canları isterse bin bir nazla yapıyorlar.
yanlış tespittir, birisi veya birileri fena halde eksi çakmaktadır. Eksi veren insan için zaman veya mesai mefhumu yoktur.
Bu saatte sozlukte gezip seri eksi verecek yazar elbette cikacaktir. Not: (bkz: asli hanim) kusura bakma buyuk konusmusun eksiyi yedin. Yazarliga el salla.
saat 10 a kadar 10 dan fazla eksi almadığım için yazarlığa devam etmekteyim. uludağ sözlük asli hanim gibi bir değeri yitirmediği için ne kadar kıvanç duysa azdır.
Gunun ve gecenin her saatinde vardir da bu saatte 3 5 kisiyi gececegini zannetmedigim realitedir.
Sabah namazina kalkanlar mi eksileyecek?
bugün bütün eksici yazarlar sözlükte toplanmış bulunmaktadır.
artık hiç kalmamıştır. En sonunda sözlükte hak ettiğim yere geleceğim.
geceleri uluorta alkol alamayan laikolarımız sözlükte pineklediğinden bu saatte eksi verecek yazar çoktur. Yine de büyük usta erdoğan sağ olsun. Büyük bir başarıya imza attı.
(bkz: sen öyle san)
her gece aynı şey sonra 3552 tane eksi. ( bkz : çok da sikimde )
insanı zorla seovi kılan tespit.